Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 9 000 Kč
za noc
Tady za horami, pod majestátní horou Korunou, která zakončuje pás Broumovských stěn si budete připadat tak trochu na konci světa (Česká republika v tomto výběžku opravdu končí) a je možné, že díky tomu ve vzduchu pocítíte trochu překvapivou i osvěžující lehkost bytí. Chalupa Malá Venkovanka, která se v srdci kouzelné Broumovské krajiny nachází, vám bude skvělým útočištěm a jsme si jistí, že si ji zamilujete provždy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Malá Venkovanka je součástí skupiny dvou chalup Venkovanek (Malá a Velká). Ta Malá své první hosty začala přijímat teprve nedávno, a protože ta Velká je prozatím ještě v přípravné fázi, můžete se spolehnout na naprostý klid a soukromí.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Místo na teambuilding
Sauna
10x 100 m2 10x

Ve druhém patře chalupy se nacházejí tři samostatné ložnice, obytné podkroví a celkem dvě koupelny.

Od 9 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Relax na konci světa

Recept je jednoduchý - vyražte do přírody, nasbírejte kilometry, příjemně se unavte a vyčištěte hlavu. Po návratu pak hupsněte do bazénu nebo se hezky prohřejte v sauně. Koho výlet neunaví, může se ještě vyřádit u fotbalu nebo jiným akčním způsobem využít travnatou plochu u chalupy.

Prostě Božanov

Chalupa je obklopena srdečnými sousedy, kteří spolu s majiteli Venkovanky razí heslo, že všechny starosti se nechávají za horami a jediné, co je třeba, je naplno si užít přítomný okamžik. Tesat do kamene.

Splněný rodinný sen

Chalupa a venkovní prostory byly navrženy architektkou Míšou Vlčkovou z Krater atelieru. Společně se svým otcem si tak splnili sen dohromady něco vybudovat jako táta a dcera. Do dalších procesů se již zapojila celá rodina. Je to prostě srdcovka s velkým S. My velmi oceňujeme, že je vše tvořeno a komponováno s důrazem na design, funkčnost a kvalitu, ale také citlivě vůči chráněné krajinné oblasti a její architektuře.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Božanov ev. č. 2
549 74 Božanov
Navigovat Web