Luxury Wellness Apartment

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Luxury  Wellness Apartment se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m na sjezdovce přímo u horního výstupu z lanovky Horní domky v jednom z nejznámějších a největších krkonošských ski areálů v ČR – Rokytnice nad Jizerou/Harrachov.


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tím, že se Luxury Wellness Apartment nachází přímo u výstupu z lanovky Horní domky na pomezí lyžařských areálů Rokytnice nad Jizerou a Harrachov, máte na výběr, ve kterém středisku budete lyžovat. K přemístění mezi jednotlivými areály vám poslouží sněžný skútr, jenž máte u apartmánu k dispozici.

Kde budete spát

V přízemí apartmánu naleznete plně vybavenou kuchyňskou linku včetně vestavěné vinotéky obsahující výběrová tuzemská i zahraniční vína. Z kuchyně projdete do obývacího pokoje, kde se v chladných dnech můžete schoulit právě se sklenkou dobrého vína na prostorné sedací soupravě přímo proti krbu. V patře apartmánu jsou umístěny dvě ložnice, odkud je z každé vstup na rozlehlou terasu. K oběma ložnicím náleží koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem. Celková kapacita apartmánu je 8 osob.

Co tam můžete dělat

Apartmá samozřejmě nabízí i luxusní wellness zónu v podobě sauny a venkovní panoramatické vířivky až pro šest osob, ze které budete mít výhled na celé údolí a ski areál. 

V zimních měsících rozhodně využijte umístění ubytování pro lyžařské či snowboardové radovánky. V teplých dnech se vydejte na pěší výlet po hřebenech Krkonoš se zastávkami například na Ručičkách a vydatném obědě na Dvoračkách.

Co byste ještě měli vědět

Bezplatná wifi v celém areálu

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi

Domácí mazlíčci jsou povoleni

K apartmánu náleží soukromé parkoviště

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné roubenky

Aroma Aldrov - Spaní v peří a krajkách

Kouzelné chalupy

Residence Grand

Apartmány

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Skøg Harrachov

Apartmány