Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 5h
reakce majitele
4 / 10
potvrzeno
Od 6 000 Kč
za noc
První a zároveň nejluxusnější horský wellness apartmán v ČR situovaný přímo na sjezdovce, který byl navržen přední českou designérkou ve spolupráci s rakousko-švýcarskými architekty specializující se na alpské hotely a švýcarské chalety. Již název napovídá, že je určen k pronájmu pro nejnáročnější klientelu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tím, že se Luxury Wellness Apartment nachází přímo u výstupu z lanovky Horní domky na pomezí lyžařských areálů Rokytnice nad Jizerou a Harrachov, máte na výběr, ve kterém středisku budete lyžovat. K přemístění mezi jednotlivými areály vám poslouží sněžný skútr, který máte u apartmánu k dispozici.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
9x 90 m2 9x

Luxusní wellness apartmán přímo na sjezdovce u výstupu z lanovky- Rokytnice nad Jizerou!

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ideální lokalita

Přímo ze sjezdovky mohou lyžaři dojet na tři velké terasy s ozvučením značky Bose a dopřát si odpočinek a občerstvení na pohodlném ratanovém zahradním nábytku s grilem. Venkovní prostor apartmánu je sledován kamerovým systémem.

V zimě i v létě

V zimních měsících rozhodně využijte umístění ubytování pro lyžařské či snowboardové radovánky. V teplých dnech se vydejte na pěší výlet po hřebenech Krkonoš se zastávkami například na Ručičkách a vydatném obědě na Dvoračkách.

Zasloužený odpočinek

Apartmá samozřejmě nabízí i luxusní wellness zónu v podobě sauny a venkovní panoramatické osvětlené vířivky až pro šest osob, ze které budete mít výhled na celé údolí a ski areál.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Domky 115/1
512 45 Rokytnice nad Jizerou
Navigovat Web