Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 340 Kč
za noc
Skvělý personál, úžasná lokace, vynikající snídaně a nádherný pokoj. To je penzion Largo. Skrytý klenot uprostřed Českého Krumlova. Přestože je ubytování v centru, večer a v noci vás nebude rušit téměř žádný hluk. Užijte si svou dovolenou v jednom z nejkrásnějších měst.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dvoulůžkové pokoje nabízejí velké a pohodlné postele. Obklopí vás světlo a čistota dominující bílé barvy. Ve zdech v horních patrech vytváří hřejivé útulí přiznané trámoví. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou.
Číst více
IQOS friendly
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Servis přímo od majitelů
Ve městě
V okolí kaváren/restaurací

Pokoje

Naše tipy

V centru

Díky perfektní lokalitě to budete to mít jen pár kroků od nejvyhledávanějších památek a gastro podniků.

Dlouhé snídání

Snídaně se podává kontinentální nebo formou bufetu. Nespěchejte, najezte se dosyta, a naberte energii na celodenní procházky po městě.

Historie

Pokoje se nachází v budově, jejíž historie sahá až do 15. století. Nechte na sebe působit tajemnou atmosféru starých časů.

Letní zahrádka

Pokud sem vyrážíte v létě, užijte si šálek kávy na zahrádce bistra přímo před penzionem, odkud se vám otevře pohled na městské dění.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Široká 76
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web