Largo Bistro and Café Pension

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Skvělý personál, úžasná lokace, vynikající snídaně, nádherný pokoj – to je penzion Largo, skrytý klenot v centru Českého Krumlova. Přestože je ubytování v centru města, večer a v noci vás nebude rušit žádný hluk z ulice.

V bistru a kavárně panuje velice příjemné až domácké prostředí, najít zde můžete leccos sladkého i slaného na zub. Nepřekonatelný je i místní cheesecake.


Číst více

Kde budete spát

V penzionu jsou dvoulůžkové pokoje, postele jsou velké a moc pohodlné. Pokoje jsou prostorné, světlé a čisté, dominuje v nich bílá barva, vybavené jsou jednoduchým, stylovým nábytkem. Ve zdech v horních patrech je přiznané trámoví, které dělá pokoj mnohem útulnější. Také podlahy jsou dřevěné. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

Co tam můžete dělat

Penzion leží 300 metrů od hradu a zámku. Český Krumlov je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Je zde druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v Česku a mnoho a mnoho původních, citlivě zrekonstruovaných středověkých domů a památek.  Navštívit můžete pivovar Eggenberg, kde je stylová restaurace s pivnicí, která patří k známým a vyhledávaným podnikům ve městě. Líbit se vám bude i pivovarská zahrada, která nabízí neobyčejný pohled na samotné centrum společně s dominantní zámeckou věž.

Kromě prohlídky Českého Krumlova můžete vyrazit i do okolních míst, jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť či Červený dvůr.

Co byste ještě měli vědět

Snídaně je v ceně.

Wifina je samozřejmostí.

Děti jsou v hotelu vítány, za postýlky pro ty do dvou let se neplatí.

Pokoje jsou vybavené klimatizací.

Penzion nemá vlastní parkoviště, musíte zaparkovat na veřejném placeném parkovišti.

Domácího mazlíčka nechte doma.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány Latrán 43

Apartmány

Alt Straninger

Malé penziony

Hotel Latrán

Hotely

Monastery Garden

Boutique hotely

Krčínův Dům

Hotely