Largo Bistro and Café Pension

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Skvělý personál, úžasná lokace, vynikající snídaně, nádherný pokoj – to je penzion Largo. Skrytý klenot v centru Českého Krumlova. Přestože je ubytování v centru města, večer a v noci vás nebude rušit žádný hluk z ulice. Užijte si svou dovolenou v jednom z našich nejkrásnějších měst.

V bistru a kavárně panuje velice příjemné až domácké prostředí, najít zde můžete něco sladkého i slaného na zub. My doporučujeme vyzkoušet místní cheesecake, rozplyne se vám na jazyku.

Číst více

Kde budete spát

V penzionu jsou dvoulůžkové pokoje, postele jsou velké a moc pohodlné. Pokoje jsou prostorné, světlé a čisté, dominuje v nich bílá barva, vybavené jsou jednoduchým, stylovým nábytkem. Ve zdech v horních patrech je přiznané trámoví, které dělá pokoj mnohem útulnějším. Také podlahy jsou dřevěné. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

Co tam můžete dělat

Český Krumlov je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Je zde druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v Česku a mnoho původních, citlivě zrekonstruovaných středověkých domů a památek. Penzion leží 300 metrů od krumlovského hradu a zámku. Navštívit můžete pivovar Eggenberg, kde je stylová restaurace s pivnicí, která patří k známým a vyhledávaným podnikům ve městě. Líbit se vám bude i pivovarská zahrada, která nabízí neobyčejný pohled na samotné centrum společně s dominantní zámeckou věž.

Kromě prohlídky Českého Krumlova doporučujeme vyrazit i do okolních míst, jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť či Červený dvůr.

Co byste ještě měli vědět

  • Skvělá snídaně je v ceně.
  • Wifi je samozřejmostí.
  • Děti jsou v hotelu vítány, za postýlky pro ty do dvou let se neplatí.
  • Pokoje jsou vybavené klimatizací.
  • Penzion nemá vlastní parkoviště, musíte zaparkovat na veřejném placeném parkovišti.
  • Domácího mazlíčka nechte doma.

Další nabídky v této lokalitě

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Krumlovská Věž

Malé penziony

Krumlovský mlýn

Apartmány

Alt Straninger

Malé penziony

Latron 98 apartments

Apartmány