Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 13h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 1571.08 Kč
za noc
Budit se za zpěvu ptáků a pomalé ráno trávit s hrnkem kávy na terase. K tomu navíc ty nejkrásnější výhledy na Lipenskou přehradu, u které můžete strávit celý den. Lakeside Village je oázou klidu pro páry i pro rodiny, které chtějí trávit svoje společné chvíle třeba na paddleboardu nebo na výletě lodí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Lakeside Village je resort, který ze všech stran obklopuje příroda, jezero a nekonečný klid. Tyto nově postavené domky a vilky ubytují pár, rodinu i větší partu přátel, ty největší umí pohostit až 10 osob. Kromě ubytování se můžete těšit na téměř nekonečný list aktivit, které se dají v resortu a jeho okolí podniknout.
Číst více
Nespresso na pokoji
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Konferenční místnost
V okolí sjezdovky

Pokoje

Naše tipy

Pohoda u vody

Lakeside Village je schovaný hluboko v přírodě a v okolí vás překvapí maximálně veverka nebo motýl. Díky svojí lokalitě můžete očekávat příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které se budete potkávat pouze s dalšími obyvateli Lakeside Village.

Děti vítány!

Na děti jsou tady doslova specialisti, i na ty nejmenší. Svým malým uličníkům můžete uvařit jejich oblíbenou dobrotu v kuchyni, která je součástí všech prázdninových domů. Vyřádit se můžou na pláži u jezera nebo v dětském koutku, kde téměř určitě narazí na další kamarády.

Na výlet balonem

Pokud vás lákají nevšední zážitky, doporučujeme vyzkoušet let horkovzdušným balonem nebo třeba kitesurfing. Dovolená u jezera rozhodně tady rozhodně není nuda!

Zimní radovánky

Zima na Lipně má rozhodně své kouzlo. Sbalte si lyže a celý den můžete strávit na okolních sjezdovkách. A koho lyže nebaví, doporučujeme bruslení na zamrzlém rybníku, horký svařáček a rozehřátou saunu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Milná č.ev. 400
382 79 Větrník u Frymburku
Navigovat Web