KuŘíp srub

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Na okraji malé obce Kuří v Novohradských horách stojí nový srub, který vás přivítá svou útulnou atmosférou a vzdušným prostorem. Hlavní místnost s vysokým stropem láká ke společenskému setkávání, které si můžete zpříjemnit zapáleným krbem, společným vařením v plně vybavené kuchyni, nebo promítáním na velké obrazovce. To nejlepší však naleznete na druhé straně krbu, kde se schovává wellness zóna s infrasaunou, vířivkou a lehátky, ze kterých můžete pozorovat plápolající oheň.

Jak to tam chodí

Srub stojí na samotě u lesní tůňky, kde lišky dávají dobrou noc. Hlavní dominantou je především obrovská společenská místnost, ze které máte přístup na terasu s výhledem do lesa. Prostoru kolem srubu je spoustu. Můžete si tak užívat soukromí a v klidu nechat pobíhat svá dítka venku.

Kde budete spát

KuŘíp je prostorný srub s šesti ložnicemi, které jsou koncipované pro 13 lidí, ale s přistýlkami se vás pohodlně ubytuje až 17 osob. Téměř každý pokoj, nebo apartmán má svou samostatnou koupelnu. Srub je tak ideální pro několik rodin s dětmi, nebo partu přátel, kteří chtějí trávit čas společně a zároveň mít své soukromé zázemí.

Co tam můžete dělat

Když se vám zrovna nebude chtít relaxovat ve wellness, nebo trávit čas ve velké společenské místnosti s přáteli, tak vám KuŘíp poskytne skvělou základnu na výlety po Jižních Čechách. Srub stojí téměř uprostřed Novohradských hor, které jsou téměř turisticky neobjevené. KuŘíp leží také na půl cesty do Českého Krumlova, nebo do rybníkářské oblasti na Třeboňsku. Pokud se vám tedy zasteskne po kultuře nebo turistice, máte možnosti téměř na dosah.

Co byste měli ještě vědět

  • Během letní sezóny se srub pronajímá na celý týden
  • Parkovat můžete přímo u srubu
  • Domácí mazlíčky nechte raději doma
  • V celém objektu se nekouří, přece jen je to dřevěný srub

Další nabídky v této lokalitě

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Boutique hotel Villa Beatika

Boutique hotely

Chalupa Svébohy

Kouzelné chalupy

Forsthaus Langschlägerwald

Penziony

Apartmány Latrán 43

Apartmány