Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 10 000 Kč
za noc
Na okraji obce Kuří v Novohradských horách stojí nový srub s útulnou atmosférou, působivým designem a vzdušným prostorem. Hlavní místnost s vysokým stropem láká ke společenskému setkávání, které si můžete zpříjemnit zapáleným krbem, společným vařením nebo domácím kinem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
To nejlepší však naleznete na druhé straně krbu, kde se schovává wellness zóna s infrasaunou, vířivkou a lehátky, ze kterých můžete pozorovat plápolající oheň. Dům je ukázkou moderního srubu. Ctí danou architekturu obohacenou o prvky současného designu.
Číst více
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Týdenní pobyty

Během letní sezóny se srub pronajímá na celý týden. Nebojte, odtud se vám stejně nebude chtít vracet domů.

Ticho a temná noc

Srub stojí na samotě u lesní tůňky, kde lišky dávají dobrou noc. Hvězdy jsou tu tak jasné, že vás donutí zůstat za tmy venku o něco déle.

Dřevo, kam se podíváte

Celá budova je ze dřeva. Je z něj vyrobený i obrovský stůl ve společenské místnosti a také většina vybavení pokojů. Klasický materiál, zato nápadité provedení.

Novinka

Od léta roku 2021 se můžete ubytovat také v soukromém srubu pár kroků od KuŘípu. Z obývacího pokoje je portálovými skleněnými dveřmi vstup na terasu s posezením a designovou vanou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kuří
382 41 Benešov nad Černou
Navigovat Web