Krumlovský mlýn

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Chcete-li zažít netypické bydlení přímo ve mlýně, vsaďte svoji kartu na dva apartmány Krumlovský mlýn. Své jméno dostaly podle místa, kde se nachází - přímo ve starém mlýně. Dřevěné trámy a námořnické motivy jsou přítomné v obou apartmánech, které si majitel Marek Šimon postavil vlastními silami. Nejdůležitější pro něj bylo zachovat prostory starého mlýna a nenásilně v nich vybudovat luxusní apartmány. A to se mu skvěle podařilo!

Vybavení

Jak to tam chodí

Že to není hotelové ubytování jako každé jiné poznáte již po příjezdu. Nejprve vás vyzvedne samotný majitel a srdečně vás přivítá. Než se dostanete ke dveřím apartmánů, projdete obchodem se suvenýry. Na snídani si budete sice muset kousek zajít, ale za to získáte unikátní zážitek z ranní procházky po městě. Bez turistů a hluku. A to je v Českém Krumlově dost ojedinělé.

Kde budete spát

V obou apartmánech budete spát na dřevěných postelích, které jsou již od pohledu velmi originální. Visí na pevných železných řetězech, ale nemusíte se bát, že byste se ve spánku houpali. Pohodlné postele jsou zezdola připevněné k podlaze. Oba jsou velmi vzdušné a prostorné. Nechybí tu ani plně vybavený kuchyňský kout a velká vana buď v úplně prosklené koupelně nebo pouze s velkým oknem do ložnice, takže můžete pohodlně sledovat televizi přímo při koupeli.

Co tam můžete dělat

Přímo v apartmánu se dá královsky odpočívat. Nejen, že se můžete rozmazlit koupelí v prostorných vanách, ale rozhodnete-li se pro četbu, využijte velkou knihovnu, která je plná českých i cizojazyčných knih. Samozřejmě nesmíte opomenout prohlídku města. Vydejte se na zámek nebo jen tak brouzdejte centrem a objevujte malé kavárničky v zapadlých ulicích. Kromě prohlídky Českého Krumlova můžete vyrazit i do okolních míst jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť, Červený Dvůr. 

Co byste ještě měli vědět

  • Apartmány jsou nekuřácké.
  • Wifi funguje rychle a spolehlivě.
  • Dá se platit kartou.
  • Snídaně není součástí ceny.
  • Zvířata bohužel musí zůstat doma.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Apartmány 2017 Vítěz v kategorii Apartmány 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Krčínův Dům

Boutique hotely

Latron 98 apartments

Apartmány

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Monastery Garden

Boutique hotely

Pension Kristian

Boutique hotely