Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 900 Kč
za noc
Ubytujte se v jedné z nejvýznamnějších krumlovských historických budov ze 14. století. Přímo v srdci města se totiž nachází hotel s grafitovou fasádou, která byla objevena teprve před 25 lety. Renesanční interiér doplňuje dobový nábytek, který sem umístil samotný majitel, vášnivý sběratel starožitností.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Budova se nachází v centru, tudíž v blízkosti zámku a dalších významných památek města. Během pobytu můžete využít služeb konferenčních sálů hostince Depo, kde firmy s oblibou pořádají společenské akce. Hostinec je též perfektním místem pro svatby, jelikož k němu patří i prostorná terasa. Klidnou atmosféru zaručí její poloha přímo vedle parku.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Je libo rybu?

Má se za to, že právě v tomto domě kdysi žil rožmberský regent a významný český rybníkář Jakub Krčín z Jelčan. Není tedy náhodou, že si na rybích specialitách můžete pochutnat v restauraci Jakub, která náleží hotelovému komplexu.

Aktivní dovolená

Zapůjčte si kola, elektrická kola a segwaye a vyrazte objevovat Krumlov. Chcete si naplánovat alespoň jeden den bez dětí? Pak určitě oceníte možnost hlídání.

Pro místní

V Českém Krumlově patří Krčínův dům mezi unikáty, jelikož je v provozu celoročně. Chce být totiž k dispozici zejména místním turistům a klientelu si nevybírá z velkých skupinových zájezdů. I tím získává hotel příjemnou rodinnou atmosféru.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kájovská 54
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web