Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Vítejte ve světě, ve kterém nejste závislí na okolních technologiích. KEBIN je kontejner, který je absolutně soběstačný, bez potřeby připojení na inženýrské sítě. Navíc, je kouzelný. Položen na břehu rybníka, čeká na toho, kdo ho otevře a stráví v něm pár krásných chvil.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ležíte v posteli a před sebou vidíte jen nekonečný, uklidňující obzor Hejlovského rybníka. V krbu praská, na plotně se vaří čaj a vy nemusíte vůbec nic.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Místo bez wifi
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Krb
2x 14 m2 2x

KEBIN je luxusní obytný kontejner, který je absolutně soběstačný, bez potřeby připojení na inženýrské sítě. Jeho přednostmi je vysoký komfort, vášeň pro design a láska k přírodě. Na malém prostoru nabízí vše, co potřebujete pro aktivní nebo pasivní odpočinek. V období prosinec - únor může být kontejner bez tekoucí vody a kádě.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ekologie na prvním místě

Kontejnery fungují na principu offgrid a jsou tedy soběstačné a bez potřeby připojení na inženýrské sítě. KEBIN je vybaven slunečními kolektory na výrobu elektrické energie. Kontejner je zateplený pro udržení stabilní teploty a pro zimní měsíce vybaven krbovými kamny na dřevo z místních zdrojů.

Design a důraz na lokálnost

V KEBIN si vyhráli s detaily. Ocenit tady můžete ruční výrobu, lokální materiály a české výrobky.

Panoramatický výhled

KEBIN je skoro celý prosklený, kochat po okolí se můžete skoro z každého jeho koutu a úplně nejlepší pohled je přímo postele.

Hejlovský rybník

Kolem rybníka se můžete procházet, projíždět na kole, můžete v něm, po splnění místních podmínek rybařit, nebo se i koupat, jestli uznáte za vhodné.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ondřejov
39301 Ondřejov
Navigovat Web