Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 000 Kč
za noc
Malé městečko Toblach, italsky Dobbiaco je skrytý poklad Jižního Tyrolska. Věřte nám, vracíme se sem už spoustu let a pořád nás baví. V zimě je to ráj pro běžkaře, lyžaři si pak můžou vybrat hned z několika areálů poblíž. V létě nasednete na kolo nebo vyrazíte po svých a necháte se unášet krásou místních hor.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Hotel Simpaty je malý rodinný hotel, který ještě stále prochází renovací. Už teď v něm ale najdete 10 krásných a prostorných pokojů, které vám poskytnou dočasný domov. Nenechte se tedy na první pohled odradit a dejte mu šanci. Budete stejně jako my mile překvapeni.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Bežkařská trať
Servis přímo od majitelů
V okolí sjezdovky

Naše tipy

Velkorysý prostor

Zrekonstruované pokoje vás nadchnou svým prostorem a zároveň útulností. Už dlouho nám nebylo někde tak dobře jako tady. Zašijte se do čtecího koutku u okna a pusťte se do knížky, na kterou už máte dlouho zálusk.

Toblach

Spousta obchůdků, pekárny i skvělé restaurace - to vše na vás čeká v tomhle městečku, o kterém jste možná doposud ani neslyšeli. Náš tajný tip je večerní vycházka na místní zimní stadion na jedno pivečko.

Je libo drink?

Není daleko, přímo v hotelu totiž najdete stylový bar, kde si můžete dát skleničku dobrého vína, koktejl nebo i něco ostřejšího. V zimě vás tu příjemně zahřeje oheň z krbu.

Tre Cime

Dominantu Dolomit - proslulé tři skalní štíty nesmíte vynechat a odtud nejsou zase až tak daleko. Udělejte si výlet ať už tu jste v zimě nebo v létě, nebudete litovat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Viale S. Giovanni, 4, BZ,
39034 Dobbiaco
Navigovat Web