Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3000.00 Kč
za noc
Malé městečko Toblach, italsky Dobbiaco je skrytý poklad Jižního Tyrolska. Věřte nám, vracíme se sem už spoustu let a pořád nás baví. V zimě je to ráj pro běžkaře, lyžaři si pak můžou vybrat hned z několika areálů poblíž. V létě nasednete na kolo nebo vyrazíte po svých a necháte se unášet krásou místních hor.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Hotel Simpaty je malý rodinný hotel, který ještě stále prochází renovací. Už teď v něm ale najdete 10 krásných a prostorných pokojů, které vám poskytnou dočasný domov. Nenechte se tedy na první pohled odradit a dejte mu šanci. Budete stejně jako my mile překvapeni.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Netflix/HBO
Bezbariérový přístup
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Velkorysý prostor

Zrekonstruované pokoje vás nadchnou svým prostorem a zároveň útulností. Už dlouho nám nebylo někde tak dobře jako tady. Zašijte se do čtecího koutku u okna a pusťte se do knížky, na kterou už máte dlouho zálusk.

Toblach

Spousta obchůdků, pekárny i skvělé restaurace - to vše na vás čeká v tomhle městečku, o kterém jste možná doposud ani neslyšeli. Náš tajný tip je večerní vycházka na místní zimní stadion na jedno pivečko.

Je libo drink?

Není daleko, přímo v hotelu totiž najdete stylový bar, kde si můžete dát skleničku dobrého vína, koktejl nebo i něco ostřejšího. V zimě vás tu příjemně zahřeje oheň z krbu.

Tre Cime

Dominantu Dolomit - proslulé tři skalní štíty nesmíte vynechat a odtud nejsou zase až tak daleko. Udělejte si výlet ať už tu jste v zimě nebo v létě, nebudete litovat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Viale S. Giovanni, 4, BZ,
39034 Dobbiaco
Navigovat Web