Holzleb'n rodinná vesnička

Feriendorf Holzleb’n, aneb prázdninová vesnička plná dřevěných roubenek pro dokonalou dovolenou. Prázdniny tu pro vás budou bezstarostné a uvolněné. Vyrazte s dětmi na místo, kde se o ně postarají a vy tak budete mít čas jen pro sebe.

Jak to tam chodí

Prázdninová vesnice Holzleb'n se nachází v srdci původní krajiny salcburského údolí Grossarltal. Je obklopena lesy a loukami,  ptáky a tekoucími potoky. Pokud hledáte rodinnou dovolenou v Salcburku,  pohodou a pohodlí, dovolenou se psem nebo si chcete užít  romantický čas, je to pro vás to pravé místo. 

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v osmi soukromých dřevěných chatkách. Každá je jinak velká, vesměs se v nich však vyspí až 10 lidí. Jsou tak vhodné především pro rodiny s dětmi nebo početnější skupiny přátel. Zároveň mají všechny chalety vlastní zahradu s venkovní vířivkou. Méně početné skupiny se mohou ubytovat v prostorných apartmánech s terasou.

Co tam můžete dělat

Místo si nejvíce užijete společně s celou rodinu, zvlášť pokud cestujete s dětmi. V komplexu najdete dětské herny nebo dokonce třeba i zoo s domácími zvířaty. Pohladit si můžou králíky, kozy nebo malá prasátka. Můžou se i projet na ponících. Zatímco animátoři zabaví vaše nejmenší, vy si dopřejte odpočinek ve wellness. Ohřejte se v sauně, naložte se do vířivky nebo si zajděte na uvolňující masáž. Naproti vesničce je i lyžařský vlek, na který se nemusíte bát  ani pustit děti.

Co byste měli ještě vědět

Do Holzleb'n vyrazte klidně s vašimi pejsky

K wifi se připojíte takřka ve všech prostorách

Další nabídky v této lokalitě

ARX Boutiquehotel

Boutique hotely

Aufberg

Apartmány

Landgut Moserhof

Kouzelné chalupy

Thalers Mariandl

Penziony

Mama Thresl

Boutique hotely