Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 10674.40 Kč
za noc
Feriendorf Holzleb’n, aneb prázdninová vesnička plná dřevěných roubenek pro dokonalou dovolenou. Prázdniny tu pro vás budou bezstarostné a uvolněné. Vyrazte s dětmi na místo, kde se o ně postarají a vy tak budete mít čas jen pro sebe.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Prázdninová vesnice Holzleb'n se nachází v srdci původní krajiny salcburského údolí Grossarltal. Je obklopena lesy, loukami, ptáky a bublajícími potoky. Pokud hledáte rodinnou dovolenou v Salcburku, pohodu a pohodlí, chcete s sebou vzít svého pejska nebo si jen užít romantický čas ve dvou, je to pro vás to pravé místo.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Baby friendly
Wellness
Venkovní bazén
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 18 195 Kč
za noc

Naše tipy

Ideální místo pro děti

V areálu najdete dětské herny nebo dokonce třeba i zoo s domácími zvířaty. Pohladit si zde mohou králíky, kozy a malá prasátka nebo se třeba projet na ponících.

Großarltal v zimě

Údolí Grossarltal je jedním z nejoblíbenějších pro zimní sporty v Alpách. Proč? Protože je to obzvláště dobré pro carving a zatáčení z kopce dolů! Milovníci lyžování a nadšenci snowboardingu najdou optimální podmínky na sjezdovce s moderními vleky a se Ski Amadé jako největší propojenou lyžařskou oblastí v zemi.

Wellness na zápraží

Ohřejte se v sauně, naložte do vířivky nebo si zajděte na uvolňující masáž.

Hlídání zajištěno

Místo si nejvíce užijete společně s celou rodinou, zvlášť, pokud cestujete s dětmi. Zatímco animátoři zabaví vaše nejmenší, vy si dopřejte odpočinek ve wellness. Naproti vesničce je i lyžařský vlek, na který se nemusíte bát pustit ani děti.

Großarltal v létě

Najdete tu také 400 km turistických stezek přes horské pastviny a kolem horských chat. Großarltal je známý jako „Údolí čtyřiceti horských pastvin“.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Unterbergstraße 1
A 5611 Großarl
Navigovat Web