Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 11193.60 Kč
za noc
Feriendorf Holzleb’n, aneb prázdninová vesnička plná dřevěných roubenek pro dokonalou dovolenou. Prázdniny tu pro vás budou bezstarostné a uvolněné. Vyrazte s dětmi na místo, kde se o ně postarají a vy tak budete mít čas jen pro sebe.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Prázdninová vesnice Holzleb'n se nachází v srdci původní krajiny salcburského údolí Grossarltal. Je obklopena lesy, loukami, ptáky a bublajícími potoky. Pokud hledáte rodinnou dovolenou v Salcburku, pohodu a pohodlí, chcete s sebou vzít svého pejska nebo si jen užít romantický čas ve dvou, je to pro vás to pravé místo.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Baby friendly
Wellness
Venkovní bazén
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Ideální místo pro děti

V areálu najdete dětské herny nebo dokonce třeba i zoo s domácími zvířaty. Pohladit si zde mohou králíky, kozy a malá prasátka nebo se třeba projet na ponících.

Großarltal v zimě

Údolí Grossarltal je jedním z nejoblíbenějších pro zimní sporty v Alpách. Proč? Protože je to obzvláště dobré pro carving a zatáčení z kopce dolů! Milovníci lyžování a nadšenci snowboardingu najdou optimální podmínky na sjezdovce s moderními vleky a se Ski Amadé jako největší propojenou lyžařskou oblastí v zemi.

Wellness na zápraží

Ohřejte se v sauně, naložte do vířivky nebo si zajděte na uvolňující masáž.

Hlídání zajištěno

Místo si nejvíce užijete společně s celou rodinou, zvlášť, pokud cestujete s dětmi. Zatímco animátoři zabaví vaše nejmenší, vy si dopřejte odpočinek ve wellness. Naproti vesničce je i lyžařský vlek, na který se nemusíte bát pustit ani děti.

Großarltal v létě

Najdete tu také 400 km turistických stezek přes horské pastviny a kolem horských chat. Großarltal je známý jako „Údolí čtyřiceti horských pastvin“.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Unterbergstraße 1
A 5611 Großarl
Navigovat Web