Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4014.00 Kč
za noc
Pro všechny co hledají unik do míst s respektem ke svému okolí. Hideandseek je pro básníky, milence, umělce a snílky, pro všechny kterým záleží na krajině a přírodě. Projekt vybírá jen unikátní místa - Aranky - v srdci přírody, kde za horkých letních dní voní borovice, mateřídouška nebo lesní bystřina.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Aranka je milovnicí saunování a našla i skvělá místa se zvláštní energií pro cvičení jógy, meditaci, nebo jen zasněné rozjímaní. Venku čeká borovicový sud s kamny, ve kterém mohou snílci do noci sledovat mezi korunami smrků hvězdnou oblohu ponořeni v příjemné lázni.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb

Naše tipy

Miláček odborníků

Aranky byly nominovány Českou komorou architektů mezi 30 nejzajímavějších staveb 2021, na cenu Green product Award 2021. Byly vybrány mezi finalisty Czech Grand Design 2020 a ceny Francouzko-české obchodní komory. Aranka je také vítězem Designbloku roku 2019.

Vše pro odpočinek

Aranka má pro vás nachystanou vyhřátou saunu, oheň v krbu, nadýchané peřiny a vychlazené víno.

Autentický zážitek

Vše kolem Aranky je opravdové, od jejích tvůrců po celkový intenzivní zážitek z pobytu v ní.

Osobní průvodce

Na místě vás bude čekat pan správce. Představí vám Aranku, doporučí místo na večeři a ten nejlepší výhled na západ slunce.

Nečekané pohodlí

Nachystaná je pro vás pohodlná postel, vybavená kuchyň, jídelní část, koupelna se sprchou a toaletou.

Tajné místo

Kde přesně sídlí, se dozvíte až po vytvoření rezervace. Užijte si tajemno, které kolem celého projektu panuje. Aranku Otava najdete mezi Sušicí a Horažďovicemi, Aranku ve Vlčicích kousek od Pradědu, Aranku na Palouku vedle Kašperských hor, Aranku Malá Morava v Hanušovice vrchovině a Aranku Malý Háj 1,5h severozápadně od Prahy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sušice
Navigovat Web