hideandseek - Aranka na Jezírku

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Začíná to většinou sny. Jsou důležité, jsou nezastupitelné. Jejich splněním se uvolňuje prostor pro další. Protože sny potřebujeme. Jako naději i útěchu...v časech, kdy dny zaplní dusno všednosti a opakování přestane být matkou moudrosti. Co se stane, když se setkají lidé, kteří sny milují? Sny začnou být příjemně nakažlivé. A začnou se dít věci... začne se dít hideandseek.

Cena od4014 Kč Objekt /noc

Kapacita až 4 osoby

Ocenění:

  • Aranka byla nominována na mezinárodní cenu Green product Award 2021.
  • Dále byla vybrána mezi finalisty ceny Czech Grand Design 2020.
  • Odbornou porotou vybrána mezi finalisty ceny Francouzko-české obchodní komory
  • Stala se vítězem Designbloku roku 2019.


Číst více

Jak to tam chodí

Co je vlastně Hideandseek? Mobilní, technologicky vyspělá a energeticky nezávislá jednotka, dokonale uzpůsobená k životu. Příbytek vytvořený pro člověka. Privátní hotel na míru. Modul vesmírné lodi uprostřed lesa. Skromný, zato pohodlný domov.

Kde budete spát

Spát budete v příbytku na kolečkách s názvem Aranka. Aranka je schopna ubytovat až čtyři lidi, ale spíše byla vyrobena pro zamilované, pro dva milence. Po dobu vašeho pobytu vám poskytne naprostý komfort, obsahuje vše, co potřebujete. Pohodlnou postel, vybavenou kuchyň, jídelní část, koupelnu se sprchou a toaletou a dokonce funkční krb.

Co tam můžete dělat

Aranka pro své zakotvení potřebuje klidné místo v souladu s přírodou. Najdete ji proto v podhůří Šumavy, necelé dvě hodiny cesty z Prahy. Na místě, odkud sou hvězdy na noční obloze na dosah ruky a chladivá hladina jezera po vytopené sauně jen pár kroků. Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na vás bude na místě čekat i správce Pepé. Srdečně vás přivítá, představí vám Aranku, poví vám kam si můžete zajít na romantickou večeři, odkud se nejlépe pozoruje západ slunce, kde si sjet řeku na kánoi, kde si můžete zarybařit a mnoho dalšího.

Co byste měli ještě vědět

  • Aranka se svými hosty chce strávit minimálně dvě noci, proto nejsou možné kratší rezervace.
  • Základní suroviny na vaření si nevozte, to nejdůležitější je pro vás nachystáno (nepálská sůl, arabská káva, sicilský olej, japonský čaj Oolong, atp.).
  • V ledničce se vám bude chladit bílé víno, červené bude stát na lince.
  • V lednici budou nachystané vepřové radosti od Hanky.
  • Pro vaši hygienu je nachystána bio kosmetika.
  • Aranka na jezírku má sestru Aranku ve Vlčicích v Rychlebských horách.


Další nabídky v této lokalitě

Stromovny

Glamour camping

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Tiny Vacation

Kouzelné chalupy

Manta Log Cabin

Kouzelné chalupy

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy