Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 014 Kč
za noc
Přejít na web místa
Pro všechny co hledají unik do míst s respektem ke svému okolí. Hideandseek je pro básníky, milence, umělce a snílky, pro všechny kterým záleží na krajině a přírodě. Projekt vybírá jen unikátní místa - Aranky - v srdci přírody, kde za horkých letních dní voní borovice, mateřídouška nebo lesní bystřina.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Aranek v Česku naleznete hned několik a každým rokem se jejich rodina rozšíří o další nové poklady. Každá z nich má vlastní genius loci a nachází se daleko od civilizace, zato blíže korunám stromů a hvězdám.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb

Naše tipy

Miláček odborníků

Aranky byly nominovány Českou komorou architektů mezi 30 nejzajímavějších staveb 2021, na cenu Green product Award 2021. Byly vybrány mezi finalisty Czech Grand Design 2020 a ceny Francouzko-české obchodní komory. Aranka je také vítězem Designbloku roku 2019.

Vše pro odpočinek

Aranka má pro vás nachystanou vyhřátou saunu, oheň v krbu, nadýchané peřiny a vychlazené víno.

Autentický zážitek

Vše kolem Aranky je opravdové, od jejích tvůrců po celkový intenzivní zážitek z pobytu v ní.

Osobní průvodce

Na místě vás bude čekat pan správce. Představí vám Aranku, doporučí místo na večeři a ten nejlepší výhled na západ slunce.

Nečekané pohodlí

Nachystaná je pro vás pohodlná postel, vybavená kuchyň, jídelní část, koupelna se sprchou a toaletou.

Tajné místo

Kde přesně sídlí, se dozvíte až po vytvoření rezervace. Užijte si tajemno, které kolem celého projektu panuje. Aranku Otava najdete mezi Sušicí a Horažďovicemi, Aranku ve Vlčicích kousek od Pradědu, Aranku na Palouku vedle Kašperských hor, Aranku Malá Morava v Hanušovice vrchovině a Aranku Malý Háj 1,5h severozápadně od Prahy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kašperské Hory
Navigovat Web