Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
6 / 10
potvrzeno
Od 5 990 Kč
za noc
Tady se vám bude líbit. Hory, zelené Beskydy, nádherná příroda, zcela nový luxusní wellness hotel se sluneční terasou a kouzelnými výhledy na protilehlé valašské kopce. Výjimečný personál se o vás maximálně stará, na cestu vám přibalí příjemné zážitky, emoce a možná přidá i frgál.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už vstup do hotelové lobby dává tušit, že zde se rozhodně nešetřilo. Interiér je velmi vkusný, praktický a luxusní materiály se prolínají všemi prostory. Ráno na vás čeká dobrá nálada a pětihvězdičková bohatá snídaně.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2021
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
2x 18 m2 2x

V Grandhotelu Tatra zažijete jedinečné a výjimečné okamžiky. Navštivte oázu klidu v okouzlující přírodě Valašska. Pokoj poskytuje luxusní ubytování na horách pro dva.

Od 5 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Odpočívejte

Vypněte a relaxujte v nádherném hotelovému wellness s venkovními vířivkami, několika druhy saun a hlavně vnitřním nerezovém bazénem s vlastním barem. Využít můžete i privátní spa.

Nejlepší frgále v okolí

Tým šéfkuchaře Petra Novotného dlouho hledal ten správný recept a našli ho ve vedlejší vesničce. Tento staletími prověřený recept, dodal v této kuchyni úplně jiný ráz. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Aktivní dovolená

Pro ty aktivnější je v těsné blízkosti hotelu mnoho cyklotras a stezek pro pěší túry. V zimních měsících ve Velkých Karlovicích můžete vyzkoušet běžky a lyže.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Mikulcově 505
756 06 Velke Karlovice
Navigovat Web