Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 7152.00 Kč
za noc
Zavřete oči a představte si, že se nacházíte mezi levandulovými poli a vinicemi, kde najdete oázu klidu, budete mít prostor a soukromí si užívat jen jeden druhého a všechny starosti hodíte za hlavu. Pokud nechcete jen o této představě snít, vydejte se do malého ráje mezi malebnými kopci v St. Nikolai v Sausal v jižním Štýrsku, kde se nachází jedinečný Golden Hill.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Golden Hill je kouzelným útočištěm pro tu nejnáročnější klientelu. Toto místo vám poskytne pocit bezpečí, soukromí a luxusní relaxace. Ti kteří hledají něco, co by bylo obzvláště exkluzivní, jsou na té správné adrese. Přednosti zde tvoří idylická zahrada s přírodním jezírkem o rozloze 600m², salónku se šampaňským navrženého jako obývací pokoj a samozřejmě vynikající kuchyně. Cílem majitelů je, aby jste se zde cítili jako doma a rádi se sem vraceli.
Číst více
Vítěz v kategorii Upper Class 2022
Vinný sklípek
Biotop
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Krb
Adult only

Naše tipy

Je libo golf?

V okruhu 60km se nachází 7 golfových hřišť. Určitě si jedno z nich vyberete a odpálíte pár míčků.

V koňském sedle

Co takhle projížďka na koni přes malebné vinice? To je teprve romantika! Pokud máte vlastního koně, klidně ho vezměte s sebou. V rezortu bude mít k dispozici i vlastní výběh.

Svět z ptačí perspektivy

Zde máte možnost zažít a vidět svět z ptačí perspektivy. Objednejte si let helikoptérou. Vzlétnou k výšinám můžete přímo v Golden Hill, kde mají vlastní helipad.

Test the Best

Vyberte si mezi autem BMW nebo MINI a prozkoumejte region Sausal a jeho jihoštýrské vinice.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Steinfuchsweg 2
A - 8505 St. Nikolai im Sausal
Navigovat Web