Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2446.29 Kč
za noc
Noci v srdci vinohradu. Přesně takové zažijete na Posedu Vinica, který je místem pro každého milovníka vína a chvil strávených na samotě v přírodě. Schovává se totiž v malebném městečku Modra, jenž je součástí malokarpatské vinařské oblasti.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Posed najdete na úpatí vinohradu, překrásné výhledy jsou tedy nedílnou součástí pobytu v malém domečku v korunách stromů. Vznikl se záměrem přiblížit krásy vinic všem těm, které zajímá, jak víno vzniká.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Parkování
Místo bez wifi
Servis přímo od majitelů
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
2x 8 m2 2x

Posezení Vinica je místem pro každého milovníka vinařství a chvil strávených v přírodě a na samotě. I vy můžete strávit noci v srdci vinic

Od 1 952 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Rodinná tradice

Rodina majitelů se pěstování vína věnuje už několik generací. První zmínky pocházejí přibližně z roku 1800. Důraz se tedy klade na tradiční výrobu a původní technologické postupy, aby byl zachován odkaz na rodinné tradice.

Malý, ale útulný

Posed se bude líbit především milovníkům minimalismu, ale nebojte se - na pohodlí mu to rozhodně neubírá. Navíc tu na vás bude čekat lahev místního vína, a to pobyt rozhodně zpříjemní.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Off-grid

Jelikož je posed situovaný uprostřed přírody, nenajdete v něm tedy připojení ani na elektřinu. Je to tedy ideální způsob, jak uniknout z ruchu velkoměsta.

Výhledy k nezaplacení

Rána tu budou o něco krásnější, protože si budete moci vychutnat východy sluníčka. A když budete mít štěstí, přijde vás navštívit někdo ze zvířecích sousedů - často se tu objevují srnky, zajíci nebo třeba veverky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

900 01 Modra
Navigovat Web