Glamping Luhačovice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Zastavte se, nadechněte se, odpočiňte si. Kousek od krásného lázeňského města Luhačovice se schovává na první pohled futuristický objekt, který ale svým pravým charakterem nabádá k návratu k přírodě. Starosti, emaily a deadliny nechte doma. Tady si vyčistíte hlavu při západu slunce, pohladíte ducha při prozpěvování ptáčků, a vaši mysl uklidní šumění stromů a čerstvý vzduch. Hutka vám bude sloužit jako útočiště, které vás mile překvapí svojí všestrannou vybaveností, praktičností a útulným designem. 

Cena od3000 Kč Objekt /noc

Kapacita 2

Vybavení

Jak to tam chodí

Ráno se nechte vzbudit sluncem a začněte svůj den čerstvou kávou z luhačovické pražírny. Nalačno moc dlouho nezůstanete, bude pro vás připravena královská snídaně z lokálních surovin, kterou si můžete o to víc vychutnat na terase s výhledem na protější louky a kopce. Jestli patříte mezi milovníky otužování, nedaleko hutky se můžete smočit v ledovém potoce. Pokud máte chuť objevovat, kolem hutky můžete vyrazit na krásnou procházku mezi okolními lesy a kopečky, nebo si půjčit kola. A když se vám ale opravdu vůbec nic nechce, nevadí. Stačí si zatopit v kamnech, vybrat si knížku z knihovny a rozjímat. Večer rozpalte gril na terase, dopřejte si skleničku kvalitního vína ze zabudované vinotéky a nezmeškejte západ slunce. V noci se díky střešnímu oknu nechte uspat pohledem na tisíce hvězd.

Kde budete spát

Zcestovalí majitelé Dan a Kamil dlouho hledali to pravé místo, které v sobě skloubí komfort s přírodou, která je na dosah ruky. Oba dva vyznávají podobné hodnoty jako jsou ekologie, soběstačnost a osobní zodpovědnost za lidskou přítomnost v přírodě. Tak se zrodil Glamping Luhačovice, ohleduplné ubytování, které nezanechá žádnou, nebo jen nepatrnou stopu, a které je citlivě zasazené do malebné české přírody. 

Co byste měli ještě vědět

  • Přesná adresa je tajná - majitelé vám ji prozradí až po potvrzení návštěvy.
  • Zvířecí mazlíčky nechte doma.
  • V ceně pobytu je královská snídaně, na kterou jen tak nezapomenete.

Další nabídky v této lokalitě

Zikmundov

Penziony

Villa Rosenaw

Boutique hotely

Vinařský dům Mařatice

Penziony

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotely

Na kraji lesa

Penziony