Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 750 Kč
za noc
V srdci Českomoravské vrchoviny, v údolí sportu, historie a kultury se nachází hotel Forest Resort. Tento hotelový resort ve vesničce Vír obklopen lesem se stane místem, které si zamilujete od prvního okamžiku a taky místem, se kterým se budete později těžce loučit. Toto báječné místo jde jen těžce popsat slovy, tohle musíte zažít na vlastní kůži.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Součástí resortu je i nově zrekonstruovaná prvorepubliková vila s restaurací, kde čepují výborné pivo, mají široký výběr vín a vaří zde znamenitě. Budete se oblizovat až za ušima. Hlavním tahákem je čerstvé lokální kuře grilované na otevřeném ohni. Ve Forest Resortu vše do sebe zapadá jako puzzle; výborná lokalita, milý a ochotný personál, výtečná kuchyně a v neposlední řadě spokojení hosté, kteří se sem rádi vracejí.
Číst více
Gril / ohniště
Na polosamotě
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Singltrek

Pokoje

Naše tipy

Akce a eventy

Zde najdete zázemí pro organizaci vašich firemních akcí, školení, nebo společenských událostí s kapacitou pro 10-35 osob.

Strašidelný zámek

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ale na strašidelný zámek Draxmoor rozhodně ano! Prohlídka zámku začíná v 3D kině a poté si projděte trasy, kde se to hemží strašidly.

Z údolí do údolí

Plánujete jednodenní pěší výlet? Trasa údolím řeky Svratky a Tresenského potoka je skvělá volba. Můžete se těšit na nádhernou přírodu a dechberoucí výhledy.

Údolí sportu

Ne nadarmo se toto území nazývá nejaktivnější údolí České republiky. Provádět, zde můžete více než dvacítky sportů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vír 207
59266 Vír
Navigovat Web