Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Citlivě zasazen do svahu nad přehradou v obci Horní Bečva nabízí tento butikový hotel jedinečný výhled do údolí i na nekonečné vrcholky beskydských kopců. Kombinace moderní architektury a dokonalých služeb vytváří výjimečné prostředí pro rekreační i firemní pobyty s možností sportování nebo úplné relaxace.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hýčkat vás tu budou od příjezdu až do konce vašeho pobytu. Welcome drinkem na pokoji a sladkými pochoutkami vlastní výroby to jen začíná.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness
Bezbariérový přístup
Dětské hřiště / koutek
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Krb
Konferenční místnost

Naše tipy

Ideální pro firemní akce

Zvolte si Endemit pro obchodní jednání, konference či teambuilding. O technické zázemí se postará ochotný personál. Završte akci s kolegy ve vinárně s degustací vín, pohoštěním a případným hudebním doprovodem.

Pochutnejte si

Lokální suroviny, tradiční recepty a výborná moravská vína jsou základem a filosofií skvělé hotelové restaurace s konceptem otevřené kuchyně.

Vyjímečný Wellness

Pestrá nabídka terapeutických procedur a luxusního vybavení wellnessu vám zaručí ničím nerušený relax a dobití tolik potřebné energie.

Sport na prvním místě

Krásné Beskydy vás okouzlí. Najdete zde sportovní vyžití a odpočinek ve všech myslitelných formách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Bečva 1029
756 57 Horní Bečva
Navigovat Web

Ubytování

WiFi Parkování v areálu Luxusní koupelnová kosmetika L’Occitane. V ceně ubytování snídaně formou švédských stolů Vybavená kuchyně (varná deska, mikrovlnka, lednice, myčka)

Zařízení

Luxusní wellness Sportovní vyžití Kulinářský zážitek