Endemit Boutique Hotel & Spa

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa je citlivě zasazen do svahu nad přehradou v obci Horní Bečva. Díky své poloze nabízí jedinečný výhled do údolí i na nekonečné vrcholky okolních beskydských kopců. Kombinace moderní architektury a dokonalých služeb utváří jedinečné prostředí pro rekreační i firemní pobyty s možností sportování nebo úplné relaxace.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa nabízí ubytování ve 36 pokojích s celkovou kapacitou 81 lůžek. Interiér v sobě spojuje prvky moderní architektury s teplými tóny textilií a dřeva. Každý pokoj je vybaven exkluzivní postelí značky King Koil zajišťující dokonalý spánek. Váš pobyt krásně provoní kosmetika L’Occitane. Apartmány s kapacitou 2–6 lůžek disponují plně vybavenou kuchyní s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí a myčkou nádobí.

Pokoje s terasou nabízí malebný výhled do údolí. Největší mezonetová apartmá ENDEMIT a BESKYDY jsou vybavena dvěma koupelnami s odděleným WC, privátní saunou a prostornou obývací a jídelní místností. K dokonalému odpočinku v naprostém soukromí připravujeme 3 pokoje Relax s privátní terasou, vanou a možností masážních a relaxačních procedur.

Číst více

Vybavení

Jak to tam chodí

V hotelu Endemit si vás budou hýčkat od příjezdu až do konce vašeho pobytu. Na pokoji vás ihned bude čekat welcome drink se sladkými pochoutkami vlastní výroby. Když mluvíme o pochutinách, rozhodně si zajděte do hotelové restaurace, která je specifická konceptem otevřené kuchyně, a tak můžete po očku sledovat přípravu tradiční valašské gastronomie. Hotel také nabízí prostory pro obchodní jednání a konference včetně veškerého technického vybavení. Po firemním teambuildingu můžete s kolegy využít prostředí vinárny s krbem, kde pro vás personál rád připraví degustaci vín s pohoštěním a případným hudebním doprovodem.

Kde budete spát

Horský hotel disponuje 36 pokoji a na výběr máte od klasických jedno či dvoulůžkových pokojů, až po apartmá pro šest osob. Všechny pokoje jsou vybaveny královsky velkou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a dámy jistě ocení francouzskou kosmetiku značky L’Occitane. Pokud se rozhodnete ubytovat v jednom ze čtyř apartmánů, budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyň i prostorný obývací pokoj. Dva apartmány mají dokonce privátní saunu a třicetimetrovou terasu s výhledem na údolí.

Co tam můžete dělat

Vedle hotelového komplexu naleznete víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kde si na své přijdou hráči tenisu, nohejbalu, basketbalu nebo třeba fotbalu. Vydáte-li se prozkoumat okolní krajinu Beskyd, doporučujeme navštívit Valašské muzeum v přírodě, vystoupejte na Rozhlednu Súkenická a milovníci piva, vy zajděte na prohlídku Rožnovského pivovaru. Po celodenním výletě se přesuňte do relaxační zóny hotelu Endemit, kde můžete po celou dobu pobytu volně využívat bazén, pět druhů saun, vířivku nebo si dopřejte Tibetskou masáž Ku Nye.

Co byste měli ještě vědět:

Wifi zdarma 

Parkování v areálu

V ceně ubytování snídaně formou švédských stolů

Ocenění

  • Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2019 Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2019
  • Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2018 Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2018
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Radek Šimek, majitel
16/05/2018
Ať už potřebujete zrelaxovat po dlouhém výletu, nebo po náročném týdnu v práci, oddejte se příjemnému prostředí našeho hotelu ENDEMIT Boutique & Spa. Celým hotelem se line vůně bylin. ENDEMIT Boutique Hotel & Spa je citlivě zasazen do svahu nad přehradou v obci Horní Bečva. Díky své poloze nabízí jedinečný výhled do údolí i na nekonečné vrcholky okolních beskydských kopců.
Ať už potřebujete zrelaxovat po dlouhém výletu, nebo po náročném týdnu v práci, oddejte se příjemnému prostředí našeho hotelu ENDEMIT Boutique & Spa. Celým hotelem se line vůně bylin. ENDEMIT Boutique Hotel & Spa je citlivě zasazen do svahu nad přehradou v obci Horní Bečva. Díky své poloze nabízí jedinečný výhled do údolí i na nekonečné vrcholky okolních beskydských kopců.

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa Sihelne

Kouzelné chalupy

Mátěráda

Kouzelné roubenky

Mezi lukami

Boutique hotely

Miura hotel

Upper Class

Chalupy Pod šenkem

Kouzelné roubenky