Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 000 Kč
za noc
Mezi kouzelnými křivolakými střechami vesnice Budíkov vyčnívá jako skvostný klenot. Jeho dřevěná fasáda nese příslib útulného útočiště, které zve každého do své náruče. Když spatříte tuto perlu, okamžitě ucítíte, že jste objevili skrytý poklad. Domesi Budíkov není jen domem, je to zážitek, který láká k odpočinku a prozkoumání terapeutické síly dřeva.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Domesi Budíkov ubytuje až šest hostů a je šikovně rozdělen mezi přízemí a první patro. Přízemí představuje společenský prostor, kde kuchyně plynule přechází v jídelní kout a obývací pokoj je doplněn pracovním koutem. To, co okamžitě uchvátí, je panoramatické okno protáhlé podél celé stěny, které přináší do domu dechberoucí výhled do krajiny. Vstup na terasu, skrytou od ulice, umožňuje hostům zažít soukromí a klid.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Krb
Design/Architektura
6x 98 m2 6x

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Grilování a piknik

Využijte venkovního grilu a připravte si piknik na zahradě nebo si opečte buřty. S chutnými pokrmy a dobrou společností si užijte pohodu pod širým nebem.

Humpolec a Lipnice nad Sázavou

Vydejte se na výlet do nedalekého Humpolce a navštivte tamní výstavní prostory nebo si zajděte na kafe. Na výlet za hradem a přírodou doporučujeme Lipnici nad Sázavou.

Kids friendly

Na zahradě se zabaví i vaše ratolesti. Čeká tady na ně domeček se skluzavkou nebo trampolína.

Prozkoumejte okolí

Využijte blízkost krásných lesů a luk a podnikněte procházku či cyklistický výlet do přírody. Objevujte krásy Vysočiny a naslouchejte zvukům přírody.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Budíkov 143
39601 Budíkov
Navigovat Web