Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 514 Kč
za noc
Kousek od Lipna, ale přitom na kraji poklidné vesničky. "DOM" v názvu označuje styl trávení volného času "Dále Od Města". Pro koho je důležité soukromí, klidná zahrada, dobrá postel a možnost nepřeberných výletů po okolí, tomu se v DOMu bude líbit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto kouzelné místo bylo postaveno v 19. století a v minulých letech prošel citlivou rekonstrukcí. Můžete se těšit na krásné klenby, původní styl kuchyně opravdu stylovou saunu v zahradě.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
Možnost rybařit

Naše tipy

Udělejte si výlet

Pokud byste rádi strávili den vyletováním, doporučujeme Český Krumlov, který toho má hodně co nabídnout. Prohlídka zámku, hromada malých kaváren nebo návštěva koncertu nebo divadla, v Krumlově se stále něco děje.

Skvělý catering a degustace

Pokud máte rádi degustace a další zážitkové gastronomické akce, určitě kontaktujte správcovou Markétu, která Vám ráda nabídne ochutnávky, degustace, ale také nachystanou snídani či jiné jídlo.

Ideální pro děti

Dětem se v tomto stavení rozhodně bude líbit. Na zahradě je hromada míst k objevování, přes den můžou řádit na pláži Lipna nebo jednoho z mnoha rybníků a večer si na ohni společně opečte špekáčky.

S partou do sauny

Pokud bude večer chladněji, doporučujeme vyzkoušet místní saunu, kterou najdete na zahradě a nechybí ani sprcha na ochlazení. Otužilci se v zimě můžou ochladit skokem rovnou do čerstvého prašanu.

Výlet na kole

K obci vede nová cyklostezka, která kromě napojení na hlavní lipenskou magistrálu nabízí projížďku místy, která nejsou turisticky exponována. Objevíte starou Šumavu, zaniklé osady i obce.

Rybaření na pramici

Využijte pramici, která patří majitelům DOMu a je ukotvena na Malém Lipně, ca. 1500m od chalupy. Jedná se o rybářsky velice zajímavý region, tak třeba budete mít štěstí na úlovek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černá v Pošumaví - Mokrá 298
382 23 Černá v Pošumaví
Navigovat Web