Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 990 Kč
za noc
Vyměňte mobily za přírodu a absolutně se odpojte. Dobčické rybníčky, jedni z průkopníků glampingu, jsou synonymem slova "amazing". Bydlení tak trochu z jiného světa najdete v jižních Čechách. Několik rybníků, na jejichž hladině spočívají dřevěné chatky, vás unesou do země, odkud se jen těžko vrací do reality.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Pokud už máte městského shonu až nad hlavu, jeďte se vyléčit do Dobčických rybníčků. Nechte běžný svět za hranicí chatek a věnujte se chvilku jen sami sobě a svým blízkým. Co říkáte na sklenku vína v houpací síti na mole za svitu svíček a ranní probuzení v posteli s výhledem přímo na hladinu rybníka?
Číst více
Vítěz v kategorii Glamour camping
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Krb
Možnost rybařit

Naše tipy

Chata Amálka

Jedna z chatiček a právě ta nejmladší, se může pyšnit prosklenou střechou i boční stěnou, odkud budete mít skvělý výhled na hvězdné nebe i rybník, na kterém je nově umístěna. U chatky je postavena solná sauna ve které dokonale zrelaxujete.

Rodina a tradice

Autorem chatiček Verunky a Madlenky je známý český architekt arch. Ing. Jiří Střítecký, tatínek nynějšího majitele, který v jeho odkazu pokračuje spolu se svou manželkou Alicí. Vybudoval další 4 chatičky, Amálku, Sofinku, Tippi, Jiřík a Aličku.

Poctivý začátek dne

Snídani si můžete objednat, do chatičky vám bude dovezena v piknikovém koši.

Čas na zahřátí

Na kraji rybníka u chaty Sofinky stojí prostorný a vyhřívaný koupací sud. Tuto novinku nejvíc oceníte v zimních měsících, kde se krásně zahřejete.

Pro všechny vnímavé duše

Chatičky i jejich okolí mají neskutečně romantickou atmosféru. Umocněte ji pozorováním hvězdné oblohy, kterou nenarušuje žádné světelné znečištění.

Vyplout a relaxovat

Projeďte se na loďce nebo voru. Doplout můžete třeba na malý ostrůvek se solnou saunou u chatičky Amálky a Madlenky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dobčice 32
373 84 Záboří
Navigovat Web