Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 680 Kč
za noc
Na úpatí hor, kousek od Mozartova města Salcburk, v alpském údolí Grossarl, se nachází pětihvězdičkový hotel Das Edelweiss. Je to místo pohody, zábavy a pohostinosti, kde strávíte dovolenou v rodinné atmosféře. Cílem majitelů bylo vytvořit místo, kde lidé načerpají sílu a budou odjíždět s pocitem, že zažili něco, co se jim hluboko zarylo do paměti. A to se tady opravdu povedlo.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Všichni jsou zde vítáni. Zejména rodiny. Tento hotel řídí sama rodina Hetteggerových, již 3 generace. Společně pracují na tom, aby hotel šlapal jako po másle. Tady přesně ví, co udělat pro to, abyste se tu cítili jako v bavlnce. Mají tady jeden společný cíl. Splnit vše, co vám na očích vidí. Nechejte se zde hýčkat. Hotel nabízí luxusní 7.000m2 velké Edelweiss Mountain Spa, gastronomické a požitkářské zážitky ve třech různých restauracích a pětihvězdičkový servis.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2022
S domácím mazlíčkem
Přímo na sjezdovce
Svatební místo
Wellness
Venkovní bazén

Naše tipy

Tipy od přímo od majitelů

Majitelé vám ráda poradí, kudy se vydat na pěší túru nebo, který kopec je nejlepší na lyžování. Taky vám odhalí svá oblíbená místa, pokud o to budete stát.

Požitek pro všem pět smyslů

V hotelu najdete tři různé restaurace. V Petrus Fine dining restauraci prožijete nezapomenutelný večer s fine menu o pěti nebo sedmi chodech. Sirloin Grill & Dine nadchne ty, kteří mají rádi kvalitní steaky. A milovníky vína potěší Kork & Gloria, kde mají více než 900 vín. Dopřejte si alespoň jeden z těchto gastro zážitků.

Skvělá poloha

Skvělá poloha hotelu vám umožní vyjít ze dveří hotelu, sjet kopeček a nasednout do gondoly, která vás vyveze nahoru za dobrodružstvím.

Pro ty nejmenší

Pro malé dětičky, které teprve s lyžováním začínají je zde bezplatný dětský lyžařský vlek vzdálený 700m od hotelu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Unterbergstraße 65
5611 Großarl
Navigovat Web