DáLe - Jen tak si žít ...

DáLe – jen tak si žít… název nově postaveného penzionu na Moravě mluví za vše. Račte vstoupit a jen tak nechte volně život plynout a užívejte si tu neuvěřitelnou pohodu, co tu panuje. Čas tu ubíhá pomaleji než jinde. Vypněte telefony, popadněte drink do ruky a užívejte volna.

Vybavení

Jak to tam chodí

Penzion najdete v Novém Přerově v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem. Moderní budova, velké prosklené prostory, dokonale upravovaný anglický trávník s jezírkem a  naprostá idylka. To jsou hlavní znaky penzionu. Platí tu jen tři základní pravidla: Ráno si dopřejte jedno silné espresso na probuzení, odpoledne si k bazénu nechte namíchat drink a večer celý den zakončete skleničkou prosecca. Tahle pravidla se budou dodržovat samy.

Kde budete spát

Vybírat můžete ze třech apartmánů vždy pro dvě osoby. Všechny jsou vybaveny obývací částí s jídelním stolem a plně funkční kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a samozřejmě ložnicí s velkou a především neuvěřitelně pohodlnou postelí Boxspring. Je tedy jen na vašich preferencích, zda si vyberete apartmán laděný do teplých žlutých tónů, do moderní tyrkysové nebo romantické růžové barvy.

Co tam můžete dělat

Penzion si nejvíce užijete v létě. Den zahajte pestrou bufetovou snídaní na terase, pak se přesuňte k bazénu chytat trochu bronzu, odpoledne uspořádejte turnaj v petanque a večer si udělejte soukromou ochutnávku vín z vinařství Sonberk nebo něčeho ostřejšího z pestré nabídky rumů z pěti nejvyhlášenějších oblastí světa. Válení se je sice skvělé, ale byla by škoda neprozkoumat i okolí penzionu. Morava se nejlépe objevuje na kole, tak nasedněte a první zastávka by mohl být Mikulov. Na město je rozhodně nejhezčí pohled ze Svatého Kopečku, kam to je příjemný půlhodinový výšlap. Další zastávku doporučujeme Lednicko-Valtický areál nebo naopak na druhou stranu do Znojma, pro velkou část lidí stále neprozkoumaného.

Co byste měli ještě vědět

Připojte se k wifi ve všech prostorech penzionu

Vaše auta budou zaparkovaná na hlídaném parkovišti

Jedete-li s elektrokoly, je tu pro ně připravená i uzamykatelná kolárna pro jejich nabíjení

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Volarik

Hotely

Vinný Tunel

Malé penziony

Café Fara

Penziony

Štajnhaus

Malé penziony

Pastuška

Penziony