Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1616.96 Kč
za noc
Beskydský Szczyrk je rájem pro všechny nadšence aktivního odpočinku a je jedno, v jakém ročním období sem zavítáte - v zimě nabízí nejdelší síť dobře upravovaných lyžařských tras v Polsku, v létě cyklo dobrodrůžo na singletrack stezkách, na jaře a na podzim pak můžete nasbírat desítky kilometrů po svých na procházkách krásnou horskou krajinou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům Daj Spokój w Szczyrku je zhmotněnou vizí sympatické dvojice majitelů, kteří všem milovníkům horských sportů chtěli poskytnout pohodlné, přátelské i stylové zázemí pro jejich zdařilou dovolenou. A je nutno přiznat, že se jim to povedlo dokonale. Díky své lokalizaci je ideálním výchozím bodem na lyže, kolo i trek a díky poctivé práci majitelů místem, kam se chcete vracet.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Baby friendly
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Ta nejlepší inspirace

Majitelé sami sportu holdují ve velkém a vy budete mít to štěstí, že se s nimi u příjezdu téměř vždy potkáte, takže se určitě doptejte, kam za dobrodružstvím na míru pro vás.

Singletrack jak se patří

Szczyrk Enduro Trails je cyklistický singletrack komplex a je jedním z mála míst v Polsku, kde se na začátek každé z tras dostanete sedačkovými lanovkami či gondolou, a to vše za velmi příznivých cenových podmínek.

Živá voda

Voda, kterou si tu načepujete z kohoutku, pochází z místní studny z rekordní hloubky 52m. Majitelé byli sami mile překvapeni, když jim z oficiálních laboratoří přišla zpráva, že mají po ruce zdroj vody tak výjimečné kvality. Na zdraví!

Snídani nevynechávejte

Objednejte si pobyt i se snídaní a ráno si u dveří vyzvedněte piknikový koš s místními dobrotami. Dopřejte si příjemně pomalý rozjezd u velkého masivního stolu ve společnosti přátel nebo prostě zabalte vše do batohu a rovnou vyražte na kopec.

Za sněhem na jistotu

Ve Szczyrku panuje specifické mikroklima, které po celou zimní sezónu zaručuje výjimečně dobré lyžařské podmínky i tehdy, když na svazích sousedních kopců už kvetou petrklíče...

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Salmopolska 21
31-070 Szczyrk
Navigovat Web