Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1500.00 Kč
za noc
Přejít na web místa
Kdo o něm neví, bude překvapen, že jen kousek od dálnice a krčského sídliště se důmyslně ukrývá taková nádhera. Bývalá tvrz ze 13. století byla v polovině 19. století přebudována v novogotickém windsorském stylu a nyní slouží jako unikátní hotel.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zámek obklopuje stylový anglický park s několika idylickými rybníky, který v krásném počasí přímo vybízí k romantickým procházkám. Pokud jste si někdy chtěli připadat jako zámečtí pánové a paní, zde máte šanci. Pokoje jsou zařízené v klasickém zámeckém stylu a jeden apartmán se skrývá přímo v zámecké věži.
Číst více
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Gastro zážitek

Kouzelné prostředí místní zámecké restaurace přímo vybízí k romantické večeři. Kuchyně pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Slaniny připravuje jídla založená převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně.

Golf pro všechny

Součástí hotelu je golfová akademie s jedinečným driving range s vodní plochou. Golf si zde může zahrát i naprostý začátečník, protože akademie nabízí balíčky jako golf na zkoušku s masáží či golfový kurz.

Zasloužený odpočinek

Hosty potěší místní Wellness centrum Infinit, které ukrývá dvě sauny a privátní whirlpool s hydromasáží. V nabídce jsou odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny či čokoládovou masáž.

Svatba na zámku

Díky své poloze je zámek ideálním místem pro svatbu, s jejíž přípravou vám pomůže místní svatební koordinátor.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Před nádražím 1/6
140 00 Praha 4
Navigovat Web