Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 4 130 Kč
za noc
Kdo o něm neví, bude překvapen, že jen kousek od dálnice a krčského sídliště se důmyslně ukrývá taková nádhera. Bývalá tvrz ze 13. století byla v polovině 19. století přebudována v novogotickém windsorském stylu a nyní slouží jako unikátní hotel.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zámek obklopuje stylový anglický park s několika idylickými rybníky, který v krásném počasí přímo vybízí k romantickým procházkám. Pokud jste si někdy chtěli připadat jako zámečtí pánové a paní, zde máte šanci. Pokoje jsou zařízené v klasickém zámeckém stylu a jeden apartmán se skrývá přímo v zámecké věži.
Číst více
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Sauna
Design/Architektura
Turistika
2x 0 m2 2x

Náš hotel je kompletně zrekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí

Od 2 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Gastro zážitek

Kouzelné prostředí místní zámecké restaurace přímo vybízí k romantické večeři. Kuchyně pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Slaniny připravuje jídla založená převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně.

Golf pro všechny

Součástí hotelu je golfová akademie s jedinečným driving range s vodní plochou. Golf si zde může zahrát i naprostý začátečník, protože akademie nabízí balíčky jako golf na zkoušku s masáží či golfový kurz.

Zasloužený odpočinek

Hosty potěší místní Wellness centrum Infinit, které ukrývá dvě sauny a privátní whirlpool s hydromasáží. V nabídce jsou odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny či čokoládovou masáž.

Svatba na zámku

Díky své poloze je zámek ideálním místem pro svatbu, s jejíž přípravou vám pomůže místní svatební koordinátor.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Před nádražím 1/6
140 00 Praha 4
Navigovat Web