Chateau St. Havel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Kdo o něm neví, bude překvapen, že jen kousek od dálnice a krčského sídliště se šikovně ukrývá taková nádhera. Bývalá tvrz ze 13. století byla v polovině 19. století přebudována v novogotickém windsorském stylu a nyní slouží jako unikátní hotel. Zámek obklopuje stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Ten v krásném počasí přímo vybízí k romantickým procházkám. Pokud jste si někdy chtěli připadat jako vzácná princezna, zde máte šanci.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 28 dvoulůžkových pokojích zařízených v klasickém zámeckém stylu a 1 luxusním apartmánu v zámecké věži. Pokoje jsou rozlehlé, vybavené krásným nábytkem a pohodlnou king size postelí. Každý je vybavený klimatizací, velkou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a s kvalitní hotelovou kosmetikou. Prostor ve věži nabízí postel s nebesy, takže je ideálním místem pro novomanžele. Po celém zámku najdete zajímavé detaily, které způsobují, že zámek vypadá spíš jako historická památka než jako hotel.

Co tam můžete dělat

Kouzelné prostředí místní zámecké restaurace přímo vybízí k romantické večeři. Kuchyně pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Slaniny připravuje jídla založená převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně a používá na ně převážně bio suroviny a produkty lokálních pěstitelů a chovatelů.


Hosty potěší místní Wellness centrum Infinit, které ukrývá dvě sauny a privátní whirpool s hydromasáží. V nabídce jsou odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny či čokoládovou masáž.


Součástí hotelu je golfová akademie s jedinečným driving range s vodní plochou. Golf si zde může zahrát i naprostý začátečník, protože akademie nabízí golf na zkoušku s masáží či golfový kurz. 

Co byste měli ještě vědět

Snídaně je v ceně ubytování.

V ceně ubytování je cesta taxíkem na Václavské náměstí a welcome drink.

Internet je samozřejmostí ve všech pokojích.

Hosté mohou využívat bezplatné soukromé parkoviště.

Na pokojích máte k dispozici malé občerstvení po celou dobu pobytu.

Využít můžete i slevu 10 procent do místní restaurace a do wellness.

Díky své poloze je zámek ideálním místem pro svatbu, s jejíž přípravou vám pomůže místní svatební koordinátor.

Další nabídky v této lokalitě

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány

Miss Sophie´s New Town

Hotely

Dancing House – Tančící dům hotel

Hotely

Mosaic House Design Hotel

Hotely

MeetMe23

Hotely