Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 500 Kč
za noc
Na samotě, v podhůří Železných hor, uprostřed staročeského polního sadu, obklopená jen loukami, lesem a klidem stojí mladší sestřička Chaty v lese. Nádherná dřevostavba jako dělaná pro útěk z města.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V teplých měsících se pohoupejte na houpačce s výhledem do sadu, utrhněte si ovoce přímo ze stromu, projděte se po rozkvetlé louce nebo rozpalte gril na terase.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
2x 50 m2 2x

V chatě je hlavní místnost s kuchyní, krbovými kamny a pohodlnými křesílky. Spát budete v ložnici s manželskou postelí a pokud přijedete s dětmi, můžete využít ještě otevřené patro s dvěma samostatnými lůžky a výhledem na protější les.

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Klid & samota

Když majitelé hledali místo pro svou druhou chatu, měli v jedné věci jasno. Musí to být úplná samota. A to se povedlo. Chata nemá žádné sousedy a v širokém okolí nestojí žádná jiná chata. Obklopeni budete jen lesem, loukami a klidem.

Lenošení

Na menší terase můžete posedět nebo se pohoupat v houpačce a pozorovat sad. Větší terasa je místo, kde najdete horký koupací sud. A na trávníku vedle chaty můžete v letních měsících posedět u venkovního stolu nebo grilovat. Pod chatou je připraveno ohniště s posezením.

Původní chata

Za každého počasí pak můžete obdivovat půvabnou starou chatu, kterou majitelé v sadu zachovali. Najdete u ní i původní posezení, ale nemusíte se bát, nikdo v ní nebydlí. Stojí v sadu jako připomínka toho, jak vypadal sad desítky let nazpátek.

Koupací sud

Na terase chaty stojí horký koupací sud. V zimě ho můžete roztopit a relaxovat pod nebem plným hvězd. V létě se vám možná bude hodit jako ochlazovací bazének. Dřevo na topení v sudu budete mít připraveno, na vás bude jen lenošení.

Nádherná příroda

Louky kolem chaty jsou v létě plné lučních květin. V lese můžete sbírat houby. Procházet se můžete do všech stran a široko daleko nikoho nepotkáte, protože v okolí nejsou žádné další stavby. Při procházkách v okolí narazíte na spoustu potůčků a taky srnek.

Kouzelný sad

V rozlehlém sadu rostou staré odrůdy jabloní, hrušně, švestky, třešně, ořešáky, ringle a další ovocné stromy. Projděte se sadem a utrhněte si cokoliv, na co máte chuť. Posaďte se na lavičku ke staré chatě, která v sadu něco pamatujte a prostě se jen dívejte. Kdy naposled jste na to měli čas?

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rozsochatec
582 72 Rozsochatec
Navigovat Web