Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Taky máte někdy potřebu sbalit svých pár švestek a odjet někam daleko za město? Někam, kde nepotkáte ani nohu a všem je jedno, jak vypadáte. Jedno takové místo jsme pro vás našli v Jižních Čechách. Na břehu rybníka, obklopené pouze lesy, všudypřítomným tichem a plachými srnkami.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Na první pohled se zdá chalupa malá, ale nenechte se mýlit. V centrální části najdete plně vybavenou kuchyň se základními surovinami a prostornou obývací část. Jakmile se venku trochu ochladí zatopte si v kamnech. Dřevo najdete připravené v ošatce.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Soukromá sauna

Naše tipy

Nakupte předem

Radíme vám nakoupit si potraviny cestou na chatu. Je možné, že pak už se vám odtud nebude nikam chtít.

Připojte se na sebe

Naštěstí tu není WiFi a téměř ani signál, takže vás z odpočinku nemůže nikdo vyrušit.

Objevujte

Udělejte si výlet do Jindřichova Hradce. Můžete si zařídit prohlídkovou trasu na zámku, vystoupat na vyhlídkovou věž nebo se zašít do jedné ze spousty kaváren a bister.

Vypoťte se

Skočte si do privátní lesní sauny, ze které můžete skrze velké panoramatické okno pozorovat rybník.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pluhův Žďár 1
37824 Pluhův Žďár
Navigovat Web

Ubytování

Sice se tu vyspí až čtyři osoby, ale jestli vám můžeme radit, nechte děti nebo kamarády doma a vyrazte pouze ve dvou. Kdo by netoužil po romantice s drahou polovičkou na břehu rybníka? Gril na vypůjčení Wifi tu nehledejte

Zařízení

Plně vybavená kuchyně se základními potravinami V koupelně je průtokový ohřívač, který sice vodu ohřeje, ale horkou sprchu nečekejte