Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 5h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 4 000 Kč
za noc
Taky máte někdy potřebu sbalit se a odjet někam daleko za město? Někam, kde nepotkáte za celý pobyt opravdu nikoho? Jedno takové místo jsme pro vás našli v Jižních Čechách. Na břehu rybníka, obklopené pouze lesy, všudypřítomným tichem a plachými srnkami. Staňte se na pár dnů pány rozlehlých soukromých lesů a útulné chaty s lesní soukromou saunou. Užívejte si samoty, vůně lesa, zpěvu ptáků a šplouchání vody nad hladinou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Znáte výraz Forest bathing? Je to stará japonská metoda relaxace uprostřed lesů. A přesně to vystihuje pobyt na této chatě. Ocitnete se tu obklopeni hlubokými lesy a třpytivou vodní hladinou. S sebou nebudete potřebovat téměř nic, v chatě najdete vše. V centrální části plně vybavenou kuchyň se základními surovinami a pohovku, ze které můžete pozorovat okolní přírodu a praskající kamna. V ložnici manželskou postel a v koupelně sprchový kout s teplou vodou a klasickou toaletu.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Soukromá sauna
Turistika
4x 35 m2 4x

Maximální kapacita ubytování jsou 2 dospělé osoby. Sebou můžete vzít až 2 děti, které se pohodlně vyspí na rozkládací pohovce.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Nakupte předem

Radíme vám nakoupit si potraviny cestou na chatu. Je možné, že pak už se vám odtud nebude nikam chtít.

Připojte se na sebe

Naštěstí tu není WiFi, takže vás z odpočinku nemůže nikdo vyrušit. Pokud však přece jen potřebujete pracovat, nemusíte se bát. Signál je tu dobrý, takže vás mobilní připojení zachrání.

Objevujte

Udělejte si výlet do Jindřichova Hradce. Můžete si zařídit prohlídkovou trasu na zámku, vystoupat na vyhlídkovou věž nebo se zašít do jedné ze spousty kaváren a bister.

Vypoťte se

Skočte si do privátní lesní sauny, ze které můžete skrze velké panoramatické okno pozorovat rybník.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pluhův Žďár
37824 Pluhův Žďár
Navigovat Web