Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Chata u Černé kočky je umístěna na území České Kanady u obce Kunžak v Jižních Čechách. V létě je zde možnost cykloturistiky, turistiky, houbaření a koupání, v zimě při dobrých sněhových podmínkách běžkování. Za každého počasí pak nekonečné procházky a objevování kamenů České Kanady. Ale z vlastní zkušenosti se vám nebude chtít opustit chatu ani na chvíli. Ubytování je vhodné hlavně pro páry, jednotlivce hledající klid od náročného zaměstnání, menší rodiny nebo skupiny přátel do maximálního počtu 4 dospělé osoby (plus je možná jedna přistýlka pro dítě).
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Turistika
4x 30 m2 4x

Chata u Černé kočky je umístěna na území České Kanady u obce Kunžak v Jižních Čechách.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Hurá na kolo

Pro cyklisty je v okolí velké množství cyklotras a pro děti zase soukromý Zoopark na Hrádečku nebo aquapark v Jindřichově Hradci.

Nekonečné možnosti

Vyrazte na túru nebo projížďku na kolech, zajeďte si za kulturou do nedalekých historických měst nebo se protáhněte jógou na trávníku s výhledem na rybník. Nechcete nic dělat? Sedněte si na terasu, udělejte si kafe a nechte čas jen tak plynout.

Na samotě u lesa

Chata leží za rybníkem daleko od všeho a všech a jeho výhoda je mimo jiné v tom, že pokud si přivezete suroviny s sebou, nepotřebujete kontakt s okolním světem.

Na terase

Hodování v chatě U Černé kočky patří terase. Vyneste si snídani i s kávou ven a užijte si pomalé ráno na čerstvém vzduchu. Pokud se vám nechce vařit, napíchněte buřt na klacek a nechte oheň, ať vám připraví oběd nebo večeři.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kunžak ev. č. 147
378 62 Kunžak
Navigovat Web