Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 400 Kč
za noc
Chata Termoska, zrekonstruovaná rodinná perla, je místem, kde se snoubí tradice s moderním komfortem. Nachází se v samotném srdci Krkonoš, kde hosté mohou nalézt dokonalý klid a relaxaci. V zimě si můžete vychutnat čerstvě upravené sjezdovky přímo pod okny, zatímco v létě Vás uspí hvězdná obloha.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Disponuje dvěma ložnicemi a rozkládacím gaučem a tak poskytuje pohodlné ubytování až pro 6 osob. Moderní interiér chaty s dřevěnými prvky je zařízen s důrazem na komfort abyste se cítili jako doma a nic vám tady nescházelo. Společný čas můžete trávit uvnitř v útulném obývacím pokoji nebo na venkovní terásce která vás okouzlí výhledy na panorama krás Krkonoš.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
V okolí sjezdovky
Výhled
6x 90 m2 6x

Horská chata Termoska leží v srdci ski areálu Horní domky, přímo v blízkosti sjezdových tratí vedoucích z Lysé hory. V létě je ideálním výchozím bodem k pěším túrám na hřebeny Krkonoš, v zimě je možné vyjet z chaty přímo na lyžích dolů k lanovce.

Od 2 640 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na Termosku na lyže

Vyzkoušejte kouzlo zimní dovolené s ubytováním přímo na sjezdovce, odkud můžete vyjet na zasněžené sjezdovky hned po probuzení.

Cyklistické výlety a sjezdy na koloběžkách

Využijte místní půjčovny a prozkoumejte Krkonoše na dvou kolech nebo zažijte adrenalinový sjezd na koloběžkách.

Královské výhledy

Pokud patříte mezi milovníky výhledů, jste zde správně. Sedněte si na terasu se sklenkou vína z vinotéky a užívejte si přírodu plnými doušky.

Toulky krajinou

Objevujte scenérie Krkonošského národního parku, a vydejte se třeba k pramenu Labe, na vrchol Sněžky nebo jděte po stopě šumění Mumlavských vodopádů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Domky 105
512 45 Rokytnice nad Jizerou
Navigovat Web