Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 15 000 Kč
za noc
Stojí na krásném břehu řeky Chrudimky, přesto v samém centru dění obce Hlinsko. Právě řeka vám tady bude určovat váš denní rytmus. Její pomalé zurčení a proudění vás bude ráno probouzet a večer příjemně ukolébávat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chatu vůbec nemusíte opustit, pokud nebudete chtít. S rodinou, nebo partou přátel tady můžete trávit čas na zahradě, grilovat, v teplých měsících posedávat na terase a prokládat to vířivkou.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelná novinka 2023
Vinný sklípek
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Turistika
10x 170 m2 10x

Wellness chata Ostříž vám nabídne v samém centru spoustu možností užití volného rekreačního či kulturního času. Chata se nachází v městečku Hlinsko v Čechách a je určena pro 6 až 10 osob.

Od 15 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Wellness jako v těch nejlepších hotelech

S tím rozdílem, že zde ho máte pro sebe 24/7. Suchou nohou v županu od snídaně až k baru u bazénu. Není to ráj? Nerezový přelivný 10m dlouhý bazén s protiproudem a brouzdálkem pro nejmenší. Finská sauna, zážitková sprcha s mlžnými tryskami, vodopádem pro ochlazení nebo tropickým deštěm a dále pak parní eukalyptová sauna. Když dostanete po sauně žízeň, uhasíte ji v bazénovém baru s točenou plzní nebo výběrovými italskými víny. Vše doplní venkovní ochlazovací jezírko s osvětleným vodopádem a horká vířivka s hydromasáží i perličkou.

Co dělat v Hlinsku

V každém roční období si najdete to své. V zimě vyražte na lyže do kilometr vzdáleného lyžařského střediska. Určitě navštivte také místní Betlém, nebo se vydejte na toulky po Vysočině a to buď pěšky, nebo na kole, po krásně značených cyklostezkách.

Pohoda venku

Máte tady naprosté soukromí i když jste přímo v centru městečka. Na zahradě si užijete pohodu na terase v sedačkách, využít můžete osvětlené ohniště Ofyr a povečeřet u velkého jídelního stolu.

Třetí projekt

Chata Ostříž je už třetím počinem majitele Ondry. V našem projektu máme všechny jeho objekty. Můžete si tak vyzkoušet také Apartmán Volavku, nebo Chatu Jestřáb.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Řekách 51
53901 Hlinsko
Navigovat Web