Chata Jestřáb

Luxusní prosklená dřevostavba vhodná jak pro celou rodinu, ale klidně i jako romantické místo pro dva. Jen pár metrů od sjezdovky, ale i od města, poblíž výrazných historických památek nebo pivovaru Rychtář. Se soukromým wellness pro dokonalý odpočinek a rozlehlou zahradou. To je Chata Jestřáb.

Cena od4200 Kč Objekt /noc

Kapacita 6 osob

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Dvoupatrová moderní chalupa v Hlinsku na rozhraní Vysočiny a Žďárských vrchů je skvělým útočištěm i pro náročnější klientelu. V přízemí je k dispozici velký společný prostor, který zahrnuje obývací část s krbem pro chladnější dny a jídelní část s plně vybaveným kuchyňským koutem včetně Nespresso kávovaru. V zimě si nemusíte lámat hlavu s tím, kam schováte lyže. V samostatném domku je můžete pohodlně uschovat, a navíc rovnou i vysušit lyžáky.

Kde budete spát

Nejvíce si Chatu Jestřáb užijete s celou vaší rodinou, pohodlně se zde totiž vyspíte v šesti lidech. Dva v samostatné ložnici s manželskou postelí, dva na rozkládacím gauči v přízemí a poslední dva hosté si užijí spánek v otevřeném patře s krásným výhledem do zahrady. To je za nás tím nejhezčím místem. Pro všechny ubytované hosty je zde poté koupelna se sprchovým koutem a v celé chalupě najdete podlahové vytápění. Až se vrátíte v zimě z procházky, jistě to oceníte.

Co tam můžete dělat

Nebudete-li chtít, nemusíte vůbec Chatu Jestřáb během pobytu opustit. Nabízí totiž skvělý komfort, který si můžete přát. Odpočinout si můžete ve venkovní vířivce, kam se pohodlně všichni vejdete. Navíc se 200 metrů od chaty nachází wellness centrum, které je v ceně obytování. Za teplejších dnů se můžete slunit na terase nebo zahradě, kde si večer opečte třeba buřty. K nim si můžete otevřít lahev dobrého vína a nemusíte pro něj ani do obchodu. K dispozici máte plnou vinotéku s 24 lahvemi. To by vám mohlo na chvilku snad vydržet.

Co byste měli ještě vědět

Wifi v celém objektu

U chaty najdete parkovací stání pro dvě auta

V Hlinsku najdete veškerou občanskou vybavenost

Vířivka je nejlepší v zimě nebo po setmění

200 metrů od chaty se nachází wellness v hotelu STYL, který je v ceně pobytu.

Další nabídky v této lokalitě

Usedlost U lípy Blatiny

Boutique hotely

Chalupa Sokolík

Kouzelné chalupy

Na Škole

Kouzelné chalupy

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Apartmán Sychrova

Apartmány