Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 000 Kč
za noc
Představte si chatu vonící dřevem, útulnou, přesto lahodící oku každého milovníka moderního designu. Skleněné tabule přes dvě patra zvou dovnitř světlo a sluneční paprsky. Z druhé strany zase nabízejí čarokrásný výhled do okolí. Luxus pro celou rodinu, ale i romantické místo pro dva.   
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dvoupatrová moderní chalupa v Hlinsku na rozhraní Vysočiny a Žďárských vrchů je skvělým útočištěm i pro náročnější hosty. Ti ocení velký společný prostor, ve kterém obývací část s krbem vybízí ke večerním setkáním nad sklenkou dobrého pití. K ní si v plně vybavené kuchyni uvařte své oblíbené dobroty a ráno si zde připravte životabudič z kávovaru Nespresso.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly

Naše tipy

Celý den v županu

Ponořte se do teplých bublinek venkovní vířivky a nebojte se, vejdete se všichni. Odpočinek můžete také přesunout do 200 m vzdáleného wellness centra, které je v ceně ubytování.

V zimě na lyže

Jen pár kroků od chaty je Skiareál Hlinsko - Hlinecko. Lyžaři a běžkaři si zde přijdou na své.

Teplo domova

V celé chalupě najdete podlahové vytápění. Až se vrátíte v zimě z procházky, jistě to oceníte.

Relax na terase nebo zahradě

Za teplejších dní otevře terasa či zahrada svou náruč a rozpálené ohniště opeče do zlatova třeba buřty. K nim stačí už jen nalít dobré víno z místní vinotéky. K dispozici máte 24 lahví. To by vám mohlo na chvilku snad vydržet.

Výlet do pekla

V případě, že vám bude zima, může se ohřát v Pekle. Peklo Čertovina je unikátní stavba se stovkami metrů chodeb a jeskyní, podzemním labyrintem, restaurací a spoustou dalších zajímavých věcí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Stráni 1
539 01 Hlinsko
Navigovat Web