Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5000.00 Kč
za noc
Představte si chatu vonící dřevem, útulnou, přesto lahodící oku každého milovníka moderního designu. Skleněné tabule přes dvě patra zvou dovnitř světlo a sluneční paprsky. Z druhé strany zase nabízejí čarokrásný výhled do okolí. Luxus pro celou rodinu, ale i romantické místo pro dva.   
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Dvoupatrová moderní chalupa v Hlinsku na rozhraní Vysočiny a Žďárských vrchů je skvělým útočištěm i pro náročnější hosty. Ti ocení velký společný prostor, ve kterém obývací část s krbem vybízí ke večerním setkáním nad sklenkou dobrého pití. K ní si v plně vybavené kuchyni uvařte své oblíbené dobroty a ráno si zde připravte životabudič z kávovaru Nespresso.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly

Naše tipy

Celý den v županu

Ponořte se do teplých bublinek venkovní vířivky a nebojte se, vejdete se všichni. Odpočinek můžete také přesunout do 200 m vzdáleného wellness centra, které je v ceně ubytování.

V zimě na lyže

Jen pár kroků od chaty je Skiareál Hlinsko - Hlinecko. Lyžaři a běžkaři si zde přijdou na své.

Teplo domova

V celé chalupě najdete podlahové vytápění. Až se vrátíte v zimě z procházky, jistě to oceníte.

Relax na terase nebo zahradě

Za teplejších dní otevře terasa či zahrada svou náruč a rozpálené ohniště opeče do zlatova třeba buřty. K nim stačí už jen nalít dobré víno z místní vinotéky. K dispozici máte 24 lahví. To by vám mohlo na chvilku snad vydržet.

Výlet do pekla

V případě, že vám bude zima, může se ohřát v Pekle. Peklo Čertovina je unikátní stavba se stovkami metrů chodeb a jeskyní, podzemním labyrintem, restaurací a spoustou dalších zajímavých věcí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Stráni 1
539 01 Hlinsko
Navigovat Web