Chata Jestřáb

Luxusní prosklená dřevostavba vhodná jak pro celou rodinu, ale klidně i jako romantické místo pro dva. Jen pár metrů od sjezdovky, ale i od města, poblíž výrazných historických památek nebo pivovaru Rychtář. Se soukromým wellness pro dokonalý odpočinek a rozlehlou zahradou. To je Chata Jestřáb.

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Dvoupatrová moderní chalupa v Hlinsku na rozhraní Vysočiny a Žďárských vrchů je skvělým útočištěm i pro náročnější klientelu. V přízemí je k dispozici velký společný prostor, který zahrnuje obývací část s krbem pro chladnější dny a jídelní část s plně vybaveným kuchyňským koutem včetně Nespresso kávovaru. V zimě si nemusíte lámat hlavu s tím, kam schováte lyže. V samostatném domku je můžete pohodlně uschovat, a navíc rovnou i vysušit lyžáky.

Kde budete spát

Nejvíce si Chatu Jestřáb užijete s celou vaší rodinou, pohodlně se zde totiž vyspíte v šesti lidech. Dva v samostatné ložnici s manželskou postelí, dva na rozkládacím gauči v přízemí a poslední dva hosté si užijí spánek v otevřeném patře s krásným výhledem do zahrady. To je za nás tím nejhezčím místem. Pro všechny ubytované hosty je zde poté koupelna se sprchovým koutem a v celé chalupě najdete podlahové vytápění. Až se vrátíte v zimě z procházky, jistě to oceníte.

Co tam můžete dělat

Nebudete-li chtít, nemusíte vůbec Chatu Jestřáb během pobytu opustit. Nabízí totiž veškerý komfort, který si můžete přát. Odpočinout si můžete v sauně a poté se naložit do venkovní vířivky, kam se pohodlně všichni vejdete. Za teplejších dnů se můžete slunit na terase nebo zahradě, kde si večer opečte třeba buřty. K nim si můžete otevřít lahev dobrého vína a nemusíte pro něj ani do obchodu. K dispozici máte plnou vinotéku s 24 lahvemi. To by vám mohlo na chvilku snad vydržet.

Co byste měli ještě vědět

Wifi v celém objektu

U chaty najdete parkovací stání pro dvě auta

V Hlinsku najdete veškerou občanskou vybavenost

Vířivka je nejlepší v zimě nebo po setmění

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Štěpánka

Kouzelné roubenky

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Roubenka Melánka

Kouzelné roubenky

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy

Na Čechách

Malé penziony