Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1 430 Kč
za noc
Chata Davle je opravdovým útočištěm pro ty, kteří hledají únik z velkoměsta a chtějí se ponořit do klidného spojení s přírodou. Umístění chaty na svahu, vysoko nad údolím soutoku Sázavy s Vltavou, nabízí jedinečný výhled a romantickou atmosféru. A to vše, aniž byste museli cestovat daleko. Z Prahy jste tady autem za pouhých 40 minut.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V naprostém soukromí s neobyčejnými výhledy, tak akorát prostorná a plně vybavena. To je chatka pro dvě osoby, která vám poskytne skvělý dočasný domov pro vaše zrelaxování. Uvnitř na vás čeká manželská postel a velký jídelní stůl, který poslouží nejen k posezení u jídla, ale i jako pracovní koutek. V mini koupelně s toaletou a sprchovým koutem najdete vše potřebné, včetně osušek a značkové kosmetiky. Kuchyňka je vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nádobím, ať už si chcete připravit chutnou večeři nebo si dopřát šálek lahodné kávy z kávovaru Nespresso.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Turistika
2x 30 m2 2x

Chata má vše, co potřebujete k dokonalé relaxaci. Tělo si odpočine ve venkovní sauně, mysl ocení procházky po lese, houbaření, projížďka na lodi po Vltavě, či vaření na otevřeném ohni.

Od 1 430 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vlastní parking

Je samozřejmost! Nachází se přesně 103 kroků od chatky.

Houby

Pokud milujete houby a jste vášniví houbaři, vyrazte do okolních lesů. Nebudete vědět, kam dřív s košíkem zajít.

Doprava

Pokud nemáte auto, i tak se k domku dostanete bezproblémově, a to na kole, autobusem, vlakem nebo dokonce i lodí.

Home Office

Pokud pátráte po místě, kde můžete nejen odpočívat, ale také se soustředit a pracovat v klidu, pak jste na správné adrese. Domek je také ideálním prostředím pro jednotlivce, kteří potřebují čas jen pro sebe a na svou práci.

Čtyřnozí kamarádi

Jsou zde vítáni. Pozemek však není oplocen a tak je potřeba si je řádně hlídat. Případný poplatek ve výši 600 Kč/pobyt vám bude účtován přímo na místě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Davle č. ev. 431
252 06 Davle
Navigovat Web