Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 24 285 Kč
za noc
Překrásný dům uprostřed pohádkové přírody Valašska, který Jirka s Hankou postavili s láskou a velkou péčí, vám bude dočasným domovem, z něhož se vám jen tak nebude chtít odjet. Ačkoliv tu jste obklopeni dechberoucí přírodou, dokážeme si představit, že na chatě strávíme klidně celý týden a jak se lidově říká - nevytáhneme z ní paty.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V domě je šest ložnic s jedním apartmánem ve vedlejší budově. Nás uchvátila společenská místnost s velkým krbem, kožešinami, vysokým stropem, spoustou místa k posezení. Navíc je propojená s kuchyní, takže ani při vaření nikomu nic neunikne a naopak prostor provoní vůně navařených dobrot.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2023
Vinný sklípek
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
14x 600 m2 14x

Moderní chata ve Velkých Karlovicích s ubytováním pro 14 osob. Od května do října s možností ubytovat až 18 osob.

Od 21 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Velké Karlovice jsou ráj

Milujeme to tady. Snad nikde v republice nenajdete tak malebnou krajinu. A toho vyžití! Lyžařské areály, cyklostezky, běžkařské trasy, vodní parky, ty nejlepší turistické stezky, spousta borůvek a hub.

Království pro děti

Tento dům je absolutně baby friendly. V létě se děti mohou rozeběhnout po zahradě, plavat v bazénu, nebo si užívat na dětském hřišti. Když se ochladí, čeká na ně plně vybavený koutek. A když je přestane bavit i ten, pusťte jim v kině nějakou pohádku.

Vybavení jako v pětihvězdičkovém hotelu

Budete v naprostém soukromí, avšak s komfortem toho nejluxusnějšího hotelu. Soukromé parkoviště, venkovní bazén (od května do října), finská sauna s ochlazovacím bazénkem, ohniště, dětské hřiště, kino, vinný sklep a to rozhodně není vše.

Kuchyň pro fajnšmekry

Milujete jídlo a rádi ho společně s rodinou, nebo přáteli připravujete? Tady se vám bude opravdu líbit. Kuchyň je promyšlena, do posledního detailu. My se zamilovali do trouby, ale pokud radši udíte, nebo děláte na ohni selátko, tady můžete, teda spíš musíte!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice 1179
756 06 Velké Karlovice
Navigovat Web