Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Novinka tohoto léta! Polosamota obklopená lesem, loukami a pastvinami. Božské výhledy na okolní vrcholy. Sami jsme tady zažili nezapomenutelné ráno, s voňavou kávou na terase, obklopeni absolutním tichem, které občas přerušil jen šum lesa a zpěv ptáků. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ohromí vás už příjezd romantickými zatáčkami skrz pole. Chalupy budou v budoucnu dvě, nyní je pro vás připravena ta první, Na mechu. Vůně čerstvého dřeva je tu přímo omamná. A na fantastický interiér i vybavení se velmi příjemně zvyká.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
13x 240 m2 13x

Nadstandardně vybavená chalupa obklopená lesem a loukami.

Od 6 999 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tolik možností

Deset minut chůze od chalupy se nachází nově zrekonstruované koupaliště. Přímo z oken vidíte vrchol Pusteven, nasaďte pohorky a vyražte na něj, ať už lanovkou, nebo pěšky. Nedaleko vede 30 km dlouhá trasa cyklostezky Horní Bečvy do Valašského Meziříčí.

Skvělý majitelé

Iva a Vašek vám budou rádi nápomocni. Nebojte se na ně s čímkoliv obrátit.

Na kole

Pokud s sebou nemáte kola, nevadí. Turistické informační centrum v Rožnově pod Radhoštěm nabízí v době hlavní turistické sezóny možnost zapůjčení jízdních kol, elektrokol a koloběžek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Solanec pod Soláněm 792
756 62 Hutisko-Solanec
Navigovat Web

Ubytování

Domácí mazlíčci jsou po dohodě s majiteli vítáni Vybavení pro děti

Zařízení

Parkování přímo u chalupy WiFi