Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 100 Kč
za noc
Novinka tohoto léta! Polosamota obklopená lesem, loukami a pastvinami. Božské výhledy na okolní vrcholy. Sami jsme tady zažili nezapomenutelné ráno, s voňavou kávou na terase, obklopeni absolutním tichem, které občas přerušil jen šum lesa a zpěv ptáků. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ohromí vás už příjezd romantickými zatáčkami skrz pole. chalupy jsou nově dvě. Jednu najdete na mechu, tu druhou na kapradí. Vůně čerstvého dřeva je tu přímo omamná. A na fantastický interiér i vybavení se velmi příjemně zvyká.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2021
Na samotě
IQOS friendly
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Tolik možností

Deset minut chůze od chalupy se nachází nově zrekonstruované koupaliště. Přímo z oken vidíte vrchol Pusteven, nasaďte pohorky a vyražte na něj, ať už lanovkou, nebo pěšky. Nedaleko vede 30 km dlouhá trasa cyklostezky Horní Bečvy do Valašského Meziříčí.

Skvělí majitelé

Iva a Vašek vám budou rádi nápomocni. Nebojte se na ně s čímkoliv obrátit.

Na kole

Pokud s sebou nemáte kola, nevadí. Turistické informační centrum v Rožnově pod Radhoštěm nabízí v době hlavní turistické sezóny možnost zapůjčení jízdních kol, elektrokol a koloběžek.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás v Chalupách Solanec jako dárek navíc čekat ručně vyráběná mašlovačka a domácí husí sádlo z nedaleké farmy, kterou Iva a Vašek také vlastní. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Solanec pod Soláněm 792
756 62 Hutisko-Solanec
Navigovat Web