Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 5 000 Kč
za noc
Majitelé téměř sto let staré chalupy v Podještědí mysleli při rekonstrukci a zařizování hlavně na děti. Sami jezdili často na dovolené s celou rodinou a všímali si, jak jsou místa špatně uzpůsobena. Proto vytvořili místo, kde se budou cítit dobře jak děti, tak i jejich rodiče.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Z Prahy se do chalupy dostanete autem za pouhou hodinu, z Liberce za 15 minut. Objekt byl před nedávnem zrekonstruován a zmodernizován, přesto se majitelům podařilo zachovat historický ráz původní stavby z roku 1922. Chalupa je plně vybavena tak, aby vám k ideálnímu pobytu nic nechybělo.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb
11x 0 m2 11x

Chalupa s přívlastkem v Podještědí je naše srdeční záležitost. Je krásná a prostorná. Je nově zrekonstruovaná se zachováním původních historických prvků a navíc s unikátní dětskou hernou. Je Ideálním místem pro rodiny, přátele a všechny, kteří chtějí strávit volný čas blízko přírody a zároveň v dosahu svých domovů.

Od 4 950 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kouzelná zahrada

Dominantou zahrady je 100 let starý ořešák. V horkých letních měsících uvítáte jeho košatou korunu. Zahrada je čerstvě osazena. Květinovo-bylinkový záhon bude kvést od jara do podzimu.

V ceně

Cena zahrnuje veškeré energie a poplatky, dřevo do krbu, základní porci tablet do myčky & kapslí do Nespressa (velcí kafaři si mohou přivézt své kapsle), vybavení koupelen, ložní prádlo, ručníky, utěrky, welcome drink aj.

Herna pro malé i velké

Děti i dospělí nejvíce ocení hernu, jedno z nejmilejších míst na chalupě. Můžete si tu hrát, odpočívat, číst si nebo si třeba zacvičit jógu.

Běhání po horách

Severní Čechy jsou ideálním místem pro jakoukoli turistiku. V zimě zase naopak přímo majitelé doporučují vyrazit do Skiareálu Obří sud Javorník, vhodný především pro začínající a děti, nebo si zajeďte rovnou na Ještěd.

Stodola

Ta ke každé pořádné chalupě prostě patří. V té místní si můžete zahrát stolní tenis, nebo bezpečně uložit kola. A pokud budete potřebovat, je tu i jedno parkovací místo navíc.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bohdánkov 6
46342 Bílá
Navigovat Web