Chalupa s přívlastkem

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Skoro sto let stará chalupa stojí v malebné vesnici Bohdánkov v Podještědí. Majitelé Chalupy s přívlastkem mysleli při rekonstrukci a zařizování hlavně na děti. Sami jezdili často na dovolené s ratolestmi a všímali si, jak jsou místa špatně uzpůsobena, proto vytvořili místo, kde se budou cítit dobře jak děti, tak i jejich rodiče.

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Z Prahy se do chalupy dostanete za pouhou hodinu, z Liberce za 15 minut autem. Objekt byl před nedávnem zrekonstruován a zmodernizován. Přesto se majitelům podařilo zachovat historický ráz původní stavby z roku 1922. Chalupa je plně vybavena tak, aby vám k ideálnímu pobytu nic nechybělo. V přízemí hned za vstupními dveřmi vejdete do prostorné kuchyně, odkud je vstup na terasu s posezením a výhledem do zahrady.

Kde budete spát

Celkem se do chalupy vejde až 11 hostů. V přízemí najdete velkou místnost s krbem, manželským lůžkem a jednou samostatně stojící postelí. Další dva pokoje jsou potom umístěné v patře. Jedna ložnice pro pět lidí, v další ložnici jsou zase rozkládací gauče. Součástí obou pokojů jsou samostatné koupelny se sprchou a toaletou, v přízemí je potom velká koupelna s vanou.

Co tam můžete dělat

Součástí  chalupy je herna, jedno z nejmilejších míst na chalupě. Není samozřejmě jen pro děti, i když ty se tu pořádně vyřádí. Můžete si tu hrát, odpočívat, číst si nebo si třeba zacvičit jógu. Severní Čechy jsou ideálním místem pro jakoukoli turistiku. V zimě zase naopak přímo majitelé doporučují vyrazit do Skiareálu Obří sud Javorník, vhodný především pro začínající a děti, nebo  si zajeďte rovnou na Ještěd. 

Co byste měli ještě vědět

V chalupě je velká knihovna, stačí si jen vybrat knihu z regálu

Parkovat můžete přímo u chalupy

K wifi se tu pohodlně připojíte z jakéhokoliv rohu chalupy

Domácí mazlíčci sem nemohou
Další nabídky v této lokalitě

Wellness Hotel Fénix

Hotely

Treehouse pod Ještědem

Glamour camping

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Hotel Ještěd

Hotely

Hotel & Hostinec Slunce

Hotely