Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 4 990 Kč
za noc
Malebná chaloupka, ve které se snoubí historie s moderní architekturou a k dokonalosti dotaženými detaily. Chalupa mezi sklepy se schovává v malé vesničce Horní Dunajovice, kde najdete dokonalý klid a krásný výhled na západy slunce, které můžete pozorovat z prostorné terasy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chaloupka je dostatečně velká pro dvě až tři rodiny, pohostí totiž 10 hostů. Jejím centrálním prostorem je bohatě vybavená kuchyň, vedle které si můžete sednout do křesla a pozorovat oheň plápolající v kamínkách. Obývací část od kuchyně odděluje modré schodiště, po kterém se dostanete do druhého patra. Vedle schodiště stojí stojí prosklená stěna, která slouží také jako vstup na spodní terasu
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Krb
11x 115 m2 11x

Venkovní terasa s posezením nabízí krásný výhled na vesnici. Na zahradě také najdete ohniště s grilem a zásobou dřeva. Vstup do vinného sklípku je prozatím uzavřený a slouží pouze na uskladnění vína pro vás.

Od 4 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Relax ve vaně

Večery jsou tady jako stvořené pro knížku, skleničku vína a horkou vanu, ze které ja krásný výhled ven do zeleně a na terasu.

Udělejte si výlet

Znojmo je od Chalupy autem asi 20minut. Doporučujeme navštívit historické centrum, kde se můžete uvelebit v některé z mnoha útulných kaváren nebo se zastavte v designovém knihkupectví Kabinet, které najdete v rámci historické budovy Stará pekárna.

Procházka mezi sklepy

Pokud vás zajímá, odkud pochází název této krásné chaloupky, udělejte se malou procházku po nejbližším okolí. Roztomilé vinné sklepy najdete všude okolo. Všechny sklípky vlastní místní vinaři, což dodává celému místu příjemnou autentickou atmosféru.

Zábava pro malé i velké

V chaloupce najdete hromadu deskových karet a her, kterými si můžete zkrátit dlouhou chvíli. Kdy jste si dali s někým naposledy partičku šachů?

Poznejte majitele

Za celým projektem Chalupy mezi sklepy stojí Marika a Jirka Kučovi, usměvaví food blogeři, které možná znáte pod jménem jejich blogu Kitchen Story. Pokud vás svět dobrého jídla zajímá více, nezapomeňte mrknout na jejich stejnojmenný Instagram.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty budou na vás na ubytování čekat lokální dobroty, které majitelé, jako skvělí foodblogeři a milovníci jídla, sami připravili, jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Dunajovice 61
67134 Horní Dunajovice
Navigovat Web