Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 400 Kč
za noc
Když minulost ožije v současnost. Tak zní motto malebné chaloupky Hajan, obklopené polním kvítím a v dálce nekončícím pohořím Javorníků. Díky citlivému přístupu nabydete dojmu, že se na tomto místě zastavil čas. Historie chaloupky totiž sahá až do roku 1780, ale nikdy neprošla výraznějšími stavebními úpravami. Každý kousek v sobě nese příběh minulosti. Přijďte se přesvědčit sami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pusťte se do objevování místních zákoutí chaloupky nebo si dopřejte čas pro sebe s lahodným šálkem ručně sesbíraného čaje. Za úsvitu si vychutnejte jemné ptačí zpěvy a při západu slunce se nechte unášet příběhy své oblíbené knihy, pohodlně usazeni na lehátku u plápolajícího ohniště.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Turistika
3x 150 m2 3x

V přízemí se nachází: 1. obytná část - babiččina světnice. Obklopí Vás tam dřevo. 2. Kuchyňka spojená s jídelní částí ožila v současnost. Se skleněným dvojkřídlem a vstupem na terasu 3. Místo s kamny 4. Koupelna se sprchou a toaletou V podkroví: 1. ložnice z výhledem do zahrady /šířka postele 1,6 m/ 2. ložnice - s hvězdou ve štítě /šířka postele 1,8m/

Od 3 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Spaní jako v pohádce

Probouzejte se dokonale odpočati v luxusních lněných peřinách s výhledem na sluncem zalitou zahradu. Navíc nemusíte nikam spěchat. O snídani se vám postará majitelův výběr těch nejlepších produktů, čekajících v piknikovém koši přímo před vašimi dveřmi. Určitě si ho neváhejte přiobjednat.

Dobroty na uvítanou

Na chaloupce vás uvítá sám majitel Radim, který pro vás chaloupku vyladil do posledních detailů. Jedním z nich je svěží vůně přírodních esencí a po vstupu do hlavní místnosti pohled na čerstvě napečený frgál od jeho maminky. Ten pravý z Valašska. Tak dobrou chuť!

Naprosté soukromí

Celé stavení i zahrada stojí za objevování. V letních dnech můžete nakouknout do chladného vinného sklípku nebo si můžete rozpálit gril a upéct lahodné jídlo. Zahrádka pro vás bude rájem k sladkému nicnedělání.

Světnice

Jednou z oblíbených částí chaloupky je i zachovalá světnice s originální pecí a doplňky z dob našich babiček. V pokojíčku vládne klid a hezká atmosféra, kde si můžete vy nebo vaše děti užít chvilku pohodlí.

Další tipy na výlety

V letních měsících doporučujeme navštívit Vařákovy paseky, Čertovy, Lačnovské nebo Pulčínské skály s ledovcovými útvary. Možnosti koupání se vám dostane například na koupališti Balaton, Zděchov nebo u Valašské Senice či Klobouků. V zimě jsou naopak vyhledávána blízká lyžařská střediska: Lužná, Zděchov, Seninka, Pozděchov, Hovězí - Na skalce a mnohem víc. A pokud máte chuť na rychlou míčovou odvetu, tak vyražte na víceúčelové hřiště Lužná, vzdálené jen pár set metrů od chaloupky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lužná u Vsetína čp. 21
75611 Lužná u Vsetína
Navigovat Web