Chaloupka, která existuje V poli

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Nedaleko vrcholku Lysé hory, nejvyšší hory Beskyd, najdete chaloupku doslova v poli. Neočekávejte však klasickou horskou chaloupku, ale svěží moderní design, s prostornou venkovní terasou a zastřešeným venkovním kinem s posezením. Chaloupka je ideální pro menší skupinky do 10 osob. Vezměte tedy partu kamarádů, nebo celou rodinu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Po příjezdu budete mít celou chaloupku pro sebe, stejně jako velkou jídelnu s výhledem do přírody a kuchyň s terasou, na které si můžete pochutnat na svých kulinářských výtvorech. Pokud byste si chtěli užít dovolenou bez starostí, můžete se dohodnout s majiteli na nákupu surovin, abyste měli po příjezdu plnou lednici. Pro gurmány nebo skupiny si můžete objednat catering, využít vinotéku výběrových vín z Provence, nebo si užít vodní dýmku. Po celou dobu je k dispozici zastřešené venkovní kino s posezením, které si můžete užívat i za deštivých dnů.

Kde budete spát

Chaloupka má k dispozici čtyři ložnice včetně dětské postýlky a dvě koupelny. Pohodlně se tak ubytuje skupina 8-10 lidí. Celá chaloupka je vybavena podlahovým vytápěním, které jistě oceníte především v chladnějších dnech. Navíc pro své potřeby můžete využít pračku a sušičku, a to se někdy hodí. Středobodem chaloupky je obývací prostor s krbem a velkou televizí. O domácí pohodu je tedy postaráno.

Co tam můžete dělat

Chaloupka má skvělou polohu, v Beskydech pod Lysou Horou. Můžete tak strávit relaxační pobyt na chaloupce, vydat za turistikou, nebo na výlet na kolech. Pokud byste měli zájem o opravdu nevšední zážitek, majitelé vám mohou objednat vyhlídkový let nad Beskydami. V zimě se můžete vydat jak na sjezdovky, tak na běžky a prozkoumat místní lyžařské tratě. A co je nejlepší, můžete si vychutnat relax v nové vířivce až pro 5 osob. 

Co byste měli ještě vědět

  • Před pobytem si můžete objednat nákup plné lednice, catering, nebo vyhlídkový let nad Beskydami

  • Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni, jen předem informujte majitele, rádi vám vyjdou vstříc

  • Jedinečným zážitkem je zastřešené letní kino s posezením a velkým plátnem

  • Po celou dobu máte k dispozici kvalitní kávovar DeLonghi a vinotéku s kvalitními víny z Provence

  • V celém prostoru je dostupná wi-fi

Slovo majitele

Veronika Miková, majitelka
20/11/2020
Přijměte naše pozvání do Chaloupky "V poli", kde si odpočinete ve vířivce s výhledem do polí a kvalitní venkovním kino vám zajistí nezapomenutelný filmový zážitek.
Přijměte naše pozvání do Chaloupky "V poli", kde si odpočinete ve vířivce s výhledem do polí a kvalitní venkovním kino vám zajistí nezapomenutelný filmový zážitek.

Další nabídky v této lokalitě

Penzion Jurášek

Penziony

Miura hotel

Upper Class

Mezi plůtky

Boutique hotely

Mezi lukami

Boutique hotely

Chaloupka, která existuje

Kouzelné chalupy