Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
Ano, tak skvělé místo opravdu existuje! Nečekejte však klasické horské stavení, ale svěží moderní design, s prostornou zahradou, vířivkou a zastřešeným letním kinem. Vezměte partu kamarádů nebo celou rodinu a užijte si opravdu nezapomenutelný pobyt.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chaloupka je prostorově štědrá, což dokazuje i velká jídelna s výhledem do přírody. Svou štědrost skrývá také ve vinotéce plné francouzských vín z oblasti Provence. Až se kulinářsky vyřádíte v moderní kuchyni, nalijte si sklenku a usaďte se k hostině na slunečnou terasu, kam se všichni pohodlně vejdete.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Krb
10x 135 m2 10x

Chaloupka V poli se nachází v podhorském městě Frýdlant nad Ostravicí – část Lubno. Odtud můžete vyrazit autem, na kole či pěšky do Beskydských hor.

Od 7 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Zastřešené letní kino

Absolutně jedinečná záležitost! Lehněte si do fatboye nebo přímo do vířivky, pusťte svůj oblíbený film, udělejte popcorn a užívejte si lehkost bytí.

Amazing golf

Troufáme si říci, že nikde nenajdete tolik golfových hřišť jako tady. Nedaleko je Čeladná, Ostravice, Rožnov, Šilheřovice či Ropice. Výběr je opravdu široký, hole s sebou.

Vše, na co jen pomyslíte

Celá chaloupka je vybavena podlahovým vytápěním, které jistě oceníte především v chladnějších dnech. Navíc pro své potřeby můžete využít pračku a sušičku, a to se někdy hodí.

Kouzelné okolí

Beskydy jsou tak krásné! Můžete zde dělat, co si jen zamanete. Turistika, cyklistika, lyžování, procházky, túra po kavárnách či krásných vesničkách v okolí. Nebudete chtít odjet.

Mazlíčci vítáni

Po předchozí domluvě s majiteli si své poslušné domácí mazlíčky můžete vzít s sebou a i jim dopřát relax na rozlehlé zahradě.

Dovolená bez starostí

Pokud byste si chtěli užít dovolenou bez starostí, dohodněte se s majiteli na nákupu surovin, abyste měli po příjezdu plnou lednici.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lubno 151
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Navigovat Web