Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
V podkrkonošské obci Roprachtice leží nová rodinná chalupa Bledule. A proč Bledule? Vesničkou protéká Hradecký potok, který ve svých malých meandrech vytváří ideální místa pro růst zdejších typických a jarních rostlinek - bledulí. Díky obrovské píli majitelů a lásce k přírodě je chalet vyšperkován do těch nejmenších detailů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Lokalita chaletu je ideální pro rodinu anebo skupinu přátel, kteří si chtějí užít samotu a kouzlo malebné vesničky uprostřed podkrkonošské přírody v jakémkoli ročním období. Díky velkému oknu z obývacího pokoje a kopečku, na kterém je chata postavena, vás čekají parádní výhledy do přírody a okolí.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Sauna
14x 250 m2 14x

Od 8 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sauna included

Připravte se na pořádný odpočinek. Ohřejte se v sauně a natáhněte nohy v odpočívárně, kde na vás čekají vlastnoručně vyrobená lehátka (dřevěná, samozřejmě).

Tradiční kamna nesmí chybět

I přes to, že je chata zcela nová, majitelé dokázali elegantně zakomponovat tradiční kamna, která představují dominantu obývacího pokoje. Poskytnou vám zázemí pro četbu nebo si na ně můžete jen tak lehnout a vychutnávat si výhledy na krkonošské kopce.

Majitelé Jozef a Petra

Na majitele se můžete obrátit kdykoliv. Zdejší okolí velmi dobře znají, poradí vám s naplánováním trasy pro běžkaře, cyklisty, skialpinisty, kam zajít při horské túře na dobré jídlo nebo jak si uvařit kotlíkové speciality na ohništi.

Dřevěný koupací sud

Koupací sud s možností perlivé koupele a barevné terapie tu máte k dispozici také, a to na prostorné terase z modřínového dřeva. Posedět si v teplé vodě,dívat se na hvězdnou oblohu nad sebou nebo jen tak zavřít oči a zaposlouchat se do zvuků noční louky vám pomůže dokonale se odreagovat od starostí všedního dne.

Okolí

Bledule vám poslouží jako výborný výchozí bod pro výlety do okolí. V létě či zimě můžete poznávat Krkonoše i Jizerské hory a většinu atrakcí budete mít z Bledule do 30 minut autem. Trasy na kola nebo běžky se dají plánovat přímo z chalupy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Roprachtice 252
513 01 Roprachtice
Navigovat Web