Chalet Bedřichov

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Moderní design v kombinaci dřeva a celoprosklených zdí náramně pasuje do oblíbené lyžařské a bežkařské obce Bedřichov. Horská chata po vzoru alpských rekreačních středisek poskytne zázemí jak pro celou rodinu, tak pro uspořádání firemního teambuildingu ve spojení se sportovními aktivitami.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Chalet se pronajímá jako celý objekt, ideálně pro 12 osob. Centrálním bodem chaty je velká společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem, u kterého se nebude nikdo tlačit a obývák s gaučem, televizí a krbem. Odsud můžete vyjít velkými francouzskými okny přímo na terasu a vychutnat si tu šálek kávy připravený z Nespresso kávovaru.

Kde budete spát

K dispozici budete mít dva pokoje po třech lůžkách - velká manželská postel a jednolůžko, ke kterým lze přidat případně i jednu přistýlku. Ve třetím pokoji se váš vyspí šest a to  na jedné velké posteli v podkroví, přímo ve špičce domu. Všichni tu budete mít komfort dvou koupelen,  jedné se sprchovým koutem, v druhé najdete dokonce vanu.

Co tam můžete dělat

Bedřichov patří mezi nejznámější sportovní střediska v Čechách. V zimě je největším lákadlem Jizerská magistrála s udržovanými běžeckými stopami. Pro sjezdové lyžování využijte ski areál Malinovka, který je přímo v obci Bedřichov, nebo nasedněte do auta a pouhých šest kilometrů od chaletu můžete celý den lyžovat v areálu Špičák. V létě zase prozkoumejte kamennou rozhlednu Královka nebo se vykoupejte ve vodní nádrži Královka.

Co byste měli ještě vědět

Přímo na pozemku můžete zaparkovat až šest aut, v zimě při horší dostupnosti nechte klidně auta na parkovišti jen pár metrů od chaty

Pobyt s domácími mazlíčky není možný

Celý objekt je nekuřácký

K wifi se tu připojíte na každém kroku

Vedle objektu najdete úschovnu kol a lyží


Další nabídky v této lokalitě

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy

Prezidentská chata

Penziony

Chalupa Koškovka

Kouzelné roubenky

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Glamour camping