Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 600 Kč
za noc
Moderní design v kombinaci dřeva a celoprosklených zdí náramně pasuje do oblíbené lyžařské a bežkařské obce Bedřichov. Horská chata po vzoru alpských rekreačních středisek poskytne zázemí jak pro celou rodinu, tak pro uspořádání firemního teambuildingu ve spojení se sportovními aktivitami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalet se pronajímá jako celý objekt a jeho centrálním bodem je velká společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem, u kterého se nebude nikdo tlačit a obývák s gaučem, televizí a krbem. Odsud můžete vyjít velkými francouzskými okny přímo na terasu a vychutnat si šálek kávy připravený z Nespresso kávovaru.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
14x 120 m2 14x

Užijte si ubytování v nové dřevostabě v centu Bedřichova.

Od 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Zimní radovánky

V zimě je největším lákadlem Jizerská magistrála s udržovanými běžkařskými stopami. Pro sjezdové lyžování využijte ski areál Malinovka, který je přímo v obci Bedřichov, nebo nasedněte do auta a pouhých šest kilometrů od chaletu můžete celý den lyžovat v areálu Špičák.

Útočistě pro vaši akci

Možno využít také pro různá sportovní soustředění nebo firemní akce. Takže pokud nevíte, kam na teambuilding nebo oslavu - tady nešlápnete vedle.

Letní výlety

V létě zase prozkoumejte kamennou rozhlednu Královka nebo se vykoupejte ve vodní nádrži Královka.

Aktivní dovolená

K dispozici multifunkční hřiště - tenis, nohejbal, míčové hry, a to jen pár kroků vedle chaletu. Pokud jste tedy sportovní nadšenci, budete tu náležitě spokojení.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bedřichov 377
468 12 Bedřichov
Navigovat Web