Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
Čtyři roky trvalo stvořit tohle krásné místo uprostřed nedotčené přírody. Místo, kde lesy šumí, řeka pramení a hvězdy padají. Přivítají vás s otevřenou náručí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Přírodní materiály použité od základů až po ten nejmenší detail doprovázené vůní čerstvého dřeva a výhledem na les. Veškerý design Chaaty je dokonale sladěn s moderními, ale stále autentickými detaily.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Turistika
4x 120 m2 4x

Tato prostorná chata se může pochlubit 1 ložnicí a 1 koupelnou, obývacím pokojem a terasou, kde můžete relaxovat. Hosté najdou v kuchyni lednici, kuchyňské nádobí a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Součástí chaty je také gril a krb. Chata je vybavena psacím stolem a posezením, má parketové podlahy a topení.

Od 6 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ty výhledy!

Ranní budíček bude doprovázen nejen čarovným výhledem na koruny stromů. Ovšem pokud budete mít trochu štěstí na přilehlé louce vás pozdraví jeleny. Zamilujete se do té přírody zas a znovu jen co se vzbudíte.

Grilovací sezóna

Součástí chaty je také venkovní gril, na kterém si opečete buřty, osmahnete maso nebo topinky. Rozhodně doporučujeme si jídlo vychutnat na terase!

Sníh je zatím překážkou

Příjezdová cesta, která sem lesem vede je autem přístupná pouze dokud nesněží a nemrzne. Proto je zatím provoz v zimních měsících omezen a je možný pouze po předchozí domluvě s majitelem. Kontakt na něj vám případně rádi poskytneme.

Plná spíž

Majitel ví, jak moc důležité snídaně jsou. Proto v kuchyni najdete nejen farmářské jogurty a tvaroh k různým druhům müsli ale i domácí žitný chléb a šťastná vajíčka. Sám tyto produkty miluje a chce je dopřát i pro své hosty. Neobejdete se bez šálku kávy? Postavte tedy na plamen moka konvičku s kávou z lokální pražírny a jen chvilku vyčkejte.

Svatby à la four seasons

Jaro, léto podzim, zima... V souladu se čtyřmi ročními obdobími a v dokonalé harmonii se šumavskou přírodou, si můžete domluvit čtyři exkluzivní a limitované svatební obřady. Bližší detaily si samozřjemě domluvíte přímo s majiteli, kteří vám ochotně se vším poradí.

Zaměřte se na detaily

Jakmile otevřete dveře a vstoupíte dovnitř, přivítá vás čerstvá vůně dřeva. A nejen to! Sibiřský modřín, kamenná dlažba, moderní ale i tradiční doplňky, které spolu dokonale ladí a vytváří tak skvělou atmosféru. To vše je CHAATA. Pro váš ještě větší požitek, doporučujeme alespoň chvíli relaxovat u kamen či v houpací síti a vychutnávat si skleničku lahodného vína.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Blažejovice 36
383 01 Zbytiny
Navigovat Web