Cattaleya

Při příjezdu do kompletně přestavěné vily ze 30. let na Čeladné nemůže nikdo zůstat na pochybách, že tady to myslí se svými hosty vážně. Od precizního návrhu po velkoryse řešenou realizaci, od vily a zahrady až po nově vystavěné pavilony restaurace a wellness. A to se ještě v brzké době chystají dvě novinky, samostatný pavilon, který bude sloužit jako vinný bar, a zastřešení terasy. Přitom luxusní boutiquová vila disponuje pouhými 7 pokoji, a tak se tu o vás budou starat s maximální péčí. 


JAK TO TAM CHODÍ

Celý areál Catteleya, v překladu orchidej, je vám k dispozici, ostatní hosty nemusíte ani zaznamenat. Na pokoji vás při příjezdu bude čekat voda v nádherné skleněné bandasce s logem hotelu. Personál, nesmírně milý a ochotný, je připraven vám ve všem vyjít vstříc. Snídaně jsou podávané v prosklené restauraci s výhledem do rozsáhlé, stromy obklopené zahrady.


KDE BUDETE SPÁT 

Každý ze sedmi pokojů je originál. Vybrat si můžete pokoj s velkou terasou a nejmodernější privátní vířivkou či apartmá s vlastní houpačkou. Ve spánku vám bude dělat společnost nejlepší postel na trhu, luxusní Hästens, včetně úžasně jemného povlečení. Spát se vám tady bude jako v bavlnce.


CO TAM MŮŽETE DĚLAT 

Ideální místo, kde dobít baterky. Pokud se rozhodnete strávit celý den ve vile, nudit se určitě nebudete. Tři druhy saun, vířivka, po zahradě rozmístěné sezení a lehátka nebo kuželky, to vše je tu připravené pro váš odpočinek. Zatím pouze od pátku do neděle si můžete zajít do zážitkové restaurace na degustační menu. Je to opravdu výjimečný zážitek. No a golf, který je na Čeladné samostatným fenoménem, si můžete užít v jednom z nejlepších golfových resortů. Díky umístění v srdci Beskyd rozhodně doporučujeme výlety pěšmo a na kole, ale dají se domluvit i projížďky na koni.


Co byste měli ještě vědět:

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně pokoje je snídaně, další jídlo platíte.

Dá se platit kartou.

Všude je funkční wifina.

Pro děti od 12 let.

200 m nejlepší čerstvá zmrzlina v celém regionu.

Vegetariánské/veganské jídlo na přání připraví.

 


O Cattaley jsme také napsali:

My dva a Čeladná od Katky L.

Kouzelná místa očima Jany

20 míst, která vás okouzlí

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?