Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4942.00 Kč
za noc
V malebné horské vesničce Sauris di Sotto na severu Itálie leží stylová chaloupka, kde panuje naprostý klid a soukromí daleko od hotelových komplexů. Tak vezměte nohy na ramena a utečte od stereotypů a pořádně si oddychněte.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Bydlet budete v jednom útulném apartmánu na kraji italské vesnice poblíž rakouských hranic, který nabízí 3 ložnice s balkony, 2 koupelny a vybavenou kuchyň se vším všudy.
Číst více
Parkování
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
V okolí sjezdovky
Výhled
7x 0 m2 7x

Casa Sauris je soukromé místo pro romantickou dovolenou v krásném horském prostředí, kde si můžete užít slunce a sníh s rodinou a přáteli. Tento téměř nedotčený životní styl s organickými potravinami – to vše na jednom z nejkrásnějších míst Itálie Sauris di Sotto v regionu Furlánsko-Julské Benátsko. Toto místo můžete bez váhání označit jako soukromé Alpy v srdci Evropy.

Od 4 942 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vyrazte pěšky k jezeru

Pouze 3 km od apartmánu se nachází překrásné a čisté jezero jak sklo Lago di Sauris. V létě se tu vykoupejte, svezte se na zipline nebo se svezte loďkou.

Lyže, to je jasňačka

Užijte si rodinné lyžování, a to kousek od apartmánu! Lanovky jsou připravené i pro malé začátečníky.

Pohorky s sebou

Kolem ubytování vede mnoho turistických tras. Vychutnejte si nádherné výhledy na italské Alpy a vyrazte na pořádnou túru!

Nádherná příroda

Region Sauris se dostal na seznam nejlepších turistických vesnic na světě, který každý rok vyhlašuje Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO).

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Localita Malais 82, apartment 6/ 2np
33020 Sauris di Sotto
Navigovat Web