Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 870 Kč
za noc
Schovaná uprostřed lesů, nedaleko krásné louky, na kterou se chodí pást zvěř. Přesně tam je ukrytá Bouda Budka, do které se můžete zašít na pár dnů i vy. Majitelé Láďa s Rosťou vyšvihli nedaleko středočeského Benešova jeden z nejkouzelnějších glampingů v Česku. A nám to můžete věřit, přeci jenom jsme jich už pár viděli. Sbalte si do batůžku jen to nejnutnější a vydejte se do přírody za nezapomenutelným dobrodružstvím.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na uvítanou na vás bude čekat láhev oblíbeného nápoje, kterou si můžete vychutnat třeba v křesle a koukat do plápolajícího ohně v krbových kamnech anebo na prostorné vyhlídkové terase.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
3x 17 m2 3x

Boudo Budko, kdo v tobě přebývá? Co třeba právě Ty? Vydej se do Benešovských lesů, pryč od civilizace a zrelaxuj své tělo i mysl. Užij si blízkost korun stromů, hvězdné nebe, zapadající slunce a hlavně okolní klid přírody.

Od 3 483 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Dalekohled poprvé

Vyzkoušejte dalekohled, kterým můžete pozorovat okolní dění včetně lesní zvěře, které je tu habakuk. Své vědomosti pak obohatíte i fakty a zajímavostmi o lese a jeho životě z našich knížek.

Výlety do okolí

Nedaleko je rozhledna Špulka, v dojezdové vzdálenosti hrady Konopiště a Český Šternberk, a tak se vydejte objevovat krásy okolí.

Bez elektřiny

Posed je opravdu uprostřed lesa, a tak počítejte s tím, že elektřina sem nedosáhne :) Na místě budete mít nabité power-banky pro vaše telefony.

Dalekohled podruhé

Při jasných nocích nezapomeňte využít hvězdářského dalekohledu a možnosti dohlédnout tak až do vzdálených galaxií.

Ráj houbařů

Pokud milujete houby a jste zapálení houbaři, vyrazte do Budky právě v této sezóně. To pak nebudete vědět, kam dřív s košíkem skočit.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Konkrétní souřadnice Kouzelného místa vám budou zaslány před vaším příjezdem.
25601 Petroupim
Navigovat Web