BB Apartmán

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pokud hledáte místo vytvořené s tou největší péčí a se vším, co budete potřebovat pro spokojený pobyt celé rodiny na jižní Moravě, vyrazte do BB Apartmánu. Na konci malebné vesničky Dolní Bojanovice najdete zrekonstruovaný dům s uzavřenou zahradou, jehož samostatná zadní část bude sloužit jen pro vás. Po vstupu do domu připomínající tradiční selské stavení vás přivítá společenská místnost, ze které se vydáte nahoru do ložnice nebo doprava na zahradu. A pokud jste při cestě na jih dostali žízeň, klidně rovnou dolů do vinného sklepa

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Skvělou kávu nebo něco dobrého k snědku si můžete přichystat v přízemí. Společenská místnost je ideální pro setkání skupiny po celodenním výletě nebo nicnedělání na zahradě. Kromě kamen a stolu pro večery s vínem a deskovými hrami, je tu také pohodlný gauč, na kterém se v případě nouze vyspí další dva účastníci výletu. Přímo z místnosti vedou dveře do vinného sklípku s posezením, kde jsou uložená ta nejlepší místní bojanovská vína.

Kde budete spát

Nahoře v patře je samostatná ložnice s velkou postelí, kde v tom nejvyšším komfortu stráví noc dvojice, která vyjela na romantickou dovolenou. V pohodlí se sem vejde ale i celá rodina s dětmi nebo skupina přátel, které nevadí sdílet prostor. Celý pokoj je moderně a velmi vkusně vybaven a milovníkům designu udělají radost nápadité detaily a atypické řešení prostoru, jako například zkosená sprcha.

Co tam můžete dělat

K apartmá patří prostorná uzavřená zahrada s dětským koutkem, kam můžete své ratolesti vypustit a bez obav je nechat vydovádět se, až padnou únavou do postele. Vaším nejoblíbenějším místem bude zastřešené posezení s grilem, kde můžete společně trávit čas a užívat si skvělé víno s dobrotami servírovanými přímo z ohně. Pokud přijedete v průběhu letních měsíců, užívejte si zapadání slunce až do tmy, ve které se celá zahrada romanticky rozsvítí. Trávit čas můžete samozřejmě i mimo apartmá - třeba na cyklovýletě. 

Co byste měli ještě vědět

  • Ložnice má postel se zdravotními matracemi a sedací rozkládací soupravu
  • Vypněte u LCD Smart TV se satelitním programy
  • Pro horké dny je připravena klimatizace
  • V jídelní části je vybavená kuchyň s ledničkou, mrazákem a myčkou nádobí
  • Na zahradě je dětské hřiště, úschovna kol a gril

Další nabídky v této lokalitě

Vinařství Skoupil

Penziony

Apartmány U Stařenky

Apartmány

Vinný sklep Tosca

Apartmány

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Opilé sklepy

Apartmány