Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 400 Kč
za noc
Brněnské Barceló na Šilingrově náměstí je opravdovou legendou. Má skvělou polohu, nachází se přímo v historickém centru a pěšky se lehce dostanete ke všem důležitým památkám. Dopřejte si luxus a ubytujte se v jednom z designových pokojů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Při vstupu do hlavní haly se před vámi rozprostře impozantní atrium o několika patrech, jež ohromí i ty nejméně romantické duše. Budova byla vystavěna v roce 1855 jako luxusní činžovní dům. Od roku 2012 je domovem butikového hotelu, který si vysloužil celých pět hvězd.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Svatební místo
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

V centru

Butikový klenot v srdci Brna, ze kterého to máte na oběd, do divadla i na nákupy jen pár minut.

Povolené uvolnění

Součástí hotelu je posilovna, finská sauna a luxusní masážní salon o rozloze 130m2 poskytující pravé thajské masáže. Nestyďte se hýčkat své tělo každý den.

Ocenění

Hotel se pyšní cenou vítěze Czech Hotel Awards 2020 za Jihomoravský kraj.

Pracovně se stylem

Hotel je často vyhledávaný pro pracovní cesty, nabízí totiž veškerý komfort. Pokud i vás čeká meeting v moravské metropoli, zvolte Barceló.

Palazzo

Součástí hotelu je fine diningová restaurace kombinující českou a středomořskou kuchyni. Zarezervujte si stůl a užijte si romantickou či pracovní schůzku do sytosti.

Mimo provoz

Zvelebují prostory pro váš ještě větší zážitek. Právě v hotelu probíhá rekonstrukce a proto není možné, saunu dočasně využít. Koncem října se však můžete těšit na zcela novou a ještě vymazlenější saunu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Šilingrovo náměstí 265/2
602 00 Brno
Navigovat Web