Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2594.28 Kč
za noc
Milujete hory a máte vášeň pro design? Baví vás opravdu dobré jídlo a oceníte kvalitní víno? Tak to jste na správném místě! Tento butikový hotel ve Schladming-Rohrmoosu vás rozhodně nezklame už jen pro jeho neobvyklý název ARX - latinsky „vrchol“.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V srdci lyžařského světa v regionu Schladming-Dachstein se nachází jedinečný hotel ARX, který si zamiluje každý, kdo umí ocenit design, vřelé pohostinství, hory a horská panoramata. Zde je skutečný ráj všech sportovních nadšenců. Nemusíte si s sebou ani nic brát - v hotelu mají obchod se sportovním vybavením propojený s půjčovnou lyží. Vše najdete pod jednou střechou.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Přímo na sjezdovce
Wellness

Naše tipy

Lyže a après ski

Lyžovačka na upraveném manšetru je sen, který se vám v rezortu Ski Amadé nemusí jen zdát, ale můžete ho zažít na vlastní kůži. Pár metrů od hotelu na vás bude čekat 760 sjezdovek a 270 vleků. Po náročném dni na sjezdovce musíte zavítat do après ski s nezaměnitelnou atmosférou.

Odpočinek na vrcholu

Hotel nabízí malé wellness centrum se saunou, parní lázní a infrasaunou, kde se po náročném dni můžete dát zase dohromady.

V létě až na vrcholky hor

Nemusíte se bát, že byste se v teplých měsících nudili. Ba naopak! Ve vznešených výšinách na vás čeká nespočet turistických stezek, ferrat a tras pro horská kola. Golfové hřiště Dachstein-Tauern je vzdáleno 3 km.

Obchod VEITH SPORT

Tento obchod je všestranný a nabízí prostor neskutečných možností. Po lyžařské sezóně je prostor obchodu přeměněn na ARX studio. Ať se bude jednat o workshopy, firemní nebo sportovní akce, nejdete zde vše, co potřebujete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rohrmoosstraße 91
A-8971 Schladming
Navigovat Web