Apartmány Vila Mia

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Že už jste název Vila Mia někde slyšeli? Hádáte správně, malý útulný domek s výhledem na vinice a designovým vybavením v portfoliu Amazing Places opravdu najdete. Nově k němu přibyly apartmány, které mají pro změnu výhled na valtické náměstí, ale uvnitř majitelé zachovali stejný styl jako je v sesterské vile.

Jak to tam chodí

Apartmány Vila Mia najdete v prvním patře domu, který stojí jen pár metrů od náměstí v malebném moravském městě Valtice. Jedná se pouze o dva samostatné byty poskytující maximální soukromí. Recepci ani další služby tady nečekejte, po domluvě vás uvítá a klíče předá milá majitelka Zdeňka, pak už je vše jen na vás.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v jednom ze dvou samostatných apartmánů, které jsou téměř shodné. Jedná se o nové bezbariérové byty, které jsou vkusně a designově zařízené. Disponují plně vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou a ložnicí s luxusní manželskou postelí. V případě potřeby je tu také možnost jedné přistýlky. V prostorné chodbě si pak můžete nechat kola nebo třeba kočárek.

Co tam můžete dělat

Apartmány, stejně jako vila se nacházejí přímo v srdci lednicko-valtického areálu, který je od roku 1996 součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Cyklostezek, vína, akcí a památek je zde tolik, že se nudit opravdu nebudete a během jedné návštěvy všechny atraktivity ani nestihnete. Až se projdete historickým městečkem, určitě využijte mnohých půjčoven kol či elektrokol a vyražte poznávat místní vinařské stezky.

Co byste měli ještě vědět

  • Své čtyřnohé mazlíčky nechte tentokrát doma.
  • Dům má prostornou chodbu, kde je možné uschovat kola nebo kočárek.


Další nabídky v této lokalitě

Vila Mia Valtice

Kouzelné chalupy

Štajnhaus

Malé penziony

Rezidence Adalbert

Apartmány

Wellness Hotel Volarik

Hotely

Apartmány V Jámě

Apartmány