Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1 600 Kč
za noc
Co vystihuje tohle kouzelné místo nejvíc, je rodinná tradice. Původně vyhlášená restaurace se změnila díky přestavbě na krásné a milé ubytování. Co se rozhodně nezměnilo, jsou majitelé, kteří se o vás postarají doslova jako o vlastní. Čeká vás krásný výhled, klid, příroda. Co víc si můžete přát?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Báječný začátek pobytu naznačí již vřelé přijetí usměvavých majitelů. Pravděpodobně ucítíte i vůni čerstvě napečených dobrot na uvítanou. Pocit domácí atmosféry vás neopustí ani v apartmánech. Všechny mají prostornou a plně vybavenou kuchyň a klimatizaci.
Číst více
Parkování
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

Skvělá lokalita

Nízký Jeseník je krásné místo plné rozmanité přírody. Udělejte si výlet na nedaleký hrad Sovinec či Pasecký vodopád. Nebo si s sebou vezměte kolo, určitě neprohloupíte.

Společenská terasa

Terasy pokojů jsou rozdělené mobilní stěnou, kterou můžete případně odstranit a užít si větší prostor s vaší rodinou nebo přáteli.

Na hory!

V létě pěšky na okolní vrcholky, v zimě na lyže na místní sjezdovky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Paseka 141
783 97 Paseka
Navigovat Web