Apartmány Kocourek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Rodiny s dětmi často přemýšlí, kam jet na dovolenou, aby jejich potomci nerušili ostatní hosty. Apartmány Kocourek jsou však na děti přímo zařízené a s jejich dováděním počítají. Pro malé děti je na dvoře hřiště s umělým trávníkem, plastový domeček s kuchyňkou a stolečkem, trampolíny, prolézačky a mnoho dalších hraček. Na hřišti se zabaví malé i větší děti a rodiče mohou relaxovat na jednom ze tří venkovních posezení. 

Majitelé, manželé Vítkovičovi mají sami malé děti, takže dobře vědí, co rodiny s dětmi ke spokojené dovolené potřebují.  V budoucnu se počítá s malou restaurací, jak pro hosty penzionu, tak pro přespolní. Číst více

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Na statku je celkem pět čtyř až osmimístných apartmánů. V každém z nich najdete dětský koutek se stolečkem a židličkami a majitelé vám poskytnu i další vybavení pro děti, jako je dětská postýlka, koupací vanička, přebalovací pult či nočník. Součástí každého apartmánu je společenská místnost, koupelna a plně vybavená kuchyň, včetně myčky na nádobí a stroje na přípravu espresa.  

Co tam můžete dělat

Na zahradě je vyhřívaný bazén a ohniště s grilem. Malebné okolí však láká k výletům. Navštívit můžete blízkou zoo či strašidelné bludiště v Jihlavě, projet se na koních nebo navštívit město rekordů Pelhřimov.

Co byste měli ještě vědět

Domácí mazlíček je možný po domluvě.

V objektu se nekouří.

Můžete využít venkovní bazén.

Objekt nabízí úschovnu kol i lyží.

Apartmány jsou vytápěny centrálně, k dispozici jsou i přímotopy.

Vhodné i na firemní či soukromé oslavy.

Další nabídky v této lokalitě

Treehouse Stvořidla

Glamour camping

Resort Mlýn Černovice

Boutique hotely

Chateau Hostačov

Boutique hotely

Farma Kalhov

Malé penziony

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy