Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 2 100 Kč
za noc
Už jste slyšeli o místu, kde si odpočinou i rodiče? Právě jste ho našli. Kocourovy Lhotky je kouzelná samota uprostřed Vysočiny a také životní láska a projekt manželů Jitky a Víti, kterým se vlastními silami podařilo proměnit ruiny statku v ráj pro rodiny.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Rozlehlý a bezpečný dvůr se zahradou je plný kouzelných zákoutí, posezení a především hraček - jezdítek, vozítek, prolézaček pro nejmenší, nechybí houpačky, trampolíny, pískoviště a dokonce dva staré kolotoče. Ty milují nejen děti, ale i jejich, na své dětství nostalgicky vzpomínající rodiče. Pro starší je připravený stolní tenis, petanque, kroket, šipky, lukostřelba, branky na fotbálek, koš na basketbal a hlavně vyhřívaný a zastřešený bazén.
Číst více
Vítěz v kategorii Malé penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Venkovní bazén

Pokoje

Naše tipy

Kocourovský koš plný zdravých dobrot

Milujete dlouhé snídaně? Objednejte si tento velký rodinný koš plný lokálních produktů. Připravují ho sami majitelé a záměrně mu neříkají snídaňový, protože dobroty z něj si můžete vychutnat i během dne. Víťa včelař připravuje med, vyrábí džem a mošt ze starých odrůd jablek, Jitka peče domácí granolu a koláče s ovocem z vlastního sadu. Další dobrůtky jsou výhradně od místních malých producentů, vždy v nejvyšší kvalitě.

Něco pro milovníky kávy

Dobrá káva je pro majitelku stejně důležitá jako kvalitní matrace! Proto vás v každém apartmánu čeká automatický nebo pákový kávovar s mlýnkem, frenchpress, moka konvička nebo keramický dripper. Excelentní zrnkovou kávu praží nadšený soused a je k zakoupení na místě.

Dílničky nejen pro děti

Kreativní duše zaplesá nad zprávou, že “u Kocourků” si můžete vyrobit vlastní sójovou svíčku, namíchat koupelovou sůl, vyrobit dřevěné náušnice nebo bylinné mýdlo. Ve spolupráci s místní Rychnovskou dílničkou vám připraví kouzelný program ušitý přesně na míru.

Přijeďte nalehko

Zabalte opravdu jen to nejnutnější, protože pro vaše děti tu vše mají. Když říkáme vše, myslíme opravdu vše! Nočník, redukci na WC, stupátko k umyvadlu, přebalovací pult, dřevěnou postýlku včetně peřinek, bezpečnostní zábranu do větších postelí, podložku proti promočení na každou matraci, jídelní židličku, vaničku, noční světýlka, nebo zásuvky s dětskou pojistkou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kocourovy Lhotky 1
39301 Pelhřimov
Navigovat Web