Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1 900 Kč
za noc
Apartmány Florián jsou rájem pro všechny nadšence aktivního odpočinku, rodiny s dětmi i zamilované páry. Zkrátka pro všechny. Takové jsou i jednotlivé apartmány. Jeden větší, druhý naopak menší. Výběr už necháme na vás. Najdete je v srdci Šumavské přírody, která je ideálním místem pro načerpání duševní pohody.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nově vybudované, moderní apartmány se nacházejí v malebné horské vesničce Kvilda, která vás okouzlí svou krásou a klidem, který zde od nepaměti panuje. Na jejich výstavbu byly použity přírodní materiály, kterých si všimnete hned při vašem příjezdu na soukromé parkoviště. Do budovy se dostanete pomocí čipu nebo aplikace ve vašem mobilu. Žádné další odbavení na recepci vás nečeká. Tak hurá k zabydlování.
Číst více
Parkování
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
V okolí sjezdovky
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Pro firmy

Vydejte se s kolegy načerpat novou sílu a inspiraci do krásné šumavské přírody.
Apartmány disponují až 130 lůžky, společenskou místností a wellness.

Kam za dobrým jídlem?

Máme pro vás dobrou zprávu a doporučení hned na čtyři oblíbené podniky v okolí. 
 V Hospodě u Krámu si vychutnáte obědy a večeře tradiční české kuchyně. 
Pokud máte chuť na čerstvou norskou rybu či domácí knedlíky, navštivte restauraci v Hotelu Kvilda. Mezi další tip řadíme vyhlášenou hospůdku u Štěpána, kde si můžete pochutnat na šťavnatém hovězím steaku z domácího chovu. A pokud hledáte spíše moderní kuchyni plnou chutí a barev, tak navštivte Divoký bistro, kde vám takové jídlo s radostí naservírují.

Dětská hernička

Na ty nejmenší členy zájezdu tady čeká tematická herní zóna, plná plyšáků a her. Bavit je bude i menší horozelecká stěna, bunkr a mnoho dalšího.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kvilda 206
384 93 Kvilda
Navigovat Web